Киселівка на Херсонщині досі перебуває під російським триколором, – боєць ЗСУ

ВІЙНА
13 вересня, 20:36
Киселівка на Херсонщині досі перебуває під російським триколором, – боєць ЗСУ
Фото: Telegram

Наперекір оприлюдненій інформації від Інституту вивчення війни (ISW), підрозділи Сил оборони України досі не увійшли у село Киселівка.

Такі відомості з Південнобузького відтинку фронту виклав на своєму Telegram-каналі військовий аналітик і безпосередній учасник бойових дій Георгій Кавецький.

За його словами, російські окупаційно-терористичні загони все ще перебувають у межах Киселівської громади й відходити звідти поки не збираються.

«Ми давимо на Киселівку, але противник досі там й здавати її не збирається. Це все туфта! Маю на увазі звіти від ISW. Це взагалі не джерело й ніколи ним не було», – зазначив військовослужбовець ЗСУ Георгій Кавецький.

Окремо слід наголосити, що Киселівка є важливим для окупантів з оперативного погляду пунктом поблизу Херсона, оскільки це останнє велике село як на шосе E58, так і на залізничній гілці між теперішніми українськими позиціями й славнозвісною Чорнобаївкою.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", ЗСУ захопили у полон на Харківщині тисячі окупантів, зокрема високопоставлених офіцерів.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Південний фронт палає не менше Східного, де українські захисники методично ліквідують техніку і особовий склад російських загарбників.
07:00
Війна
Російські загарбники намагатимуться втримати багатостраждальну перлину Приазов'я за всяку для себе ціну, тому споруджують укріплення.
вчора, 21:54
Війна
Тактикою росії на Бахмутському напрямку є вогневий вал і набіги на позиції українських захисників великою кількістю живої сили.
04 грудня, 18:01
Війна
Російські загарбники ганебно вмирають групами у промерзлому степу на Сході України від постійних вогневих уражень наших захисників.
02 грудня, 17:01
Війна
Чисельним загонам окупаційно-терористичного контингенту РФ вдалося зайняти знищене їхніми ж артилерійськими обстрілами село.
02 грудня, 06:59
Війна
Росіяни поспішно споруджують так звану "лінію оборони" поблизу Сватового, оскільки мають сподівання втримати Схід України.
01 грудня, 19:24