Китайський «мирний план» смердить капітуляцією України

ПОЛІТИКА
26 травня, 18:25
Китайський «мирний план» смердить капітуляцією України
Фото: Google

Спеціальний представник КНР в Євразії Лі Хуй нарешті озвучив чого саме домагається Пекін у намаганні примусово замирити Київ із Москвою.

Відповідну інформацію оприлюднили на шпальтах впливового американського видання "The Wall Street Journal", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Китайський "голуб миру" від імені свого партійного боса Сі Цзіньпіна пропонує "просте вирішення українського конфлікту", який, за словами Лі Хуя, задовольнить всіх великих гравців світової шахівниці.

Фактично, посланець КНР пропонує нам і нашим західним партнерам в особі Європейського союзу "добровільно відмовитися" від південних і східних областей на користь РФ (тобто, по суті, віддати всі на тепер тимчасово окуповані землі Московії – прим. ред.).

«Візит Лі Хуя до Києва, Варшави, Берліна і Парижа несе чіткий сигнал: союзники США в Європі мають заявити про свою автономію і закликати до негайного припинення вогню, залишивши у володінні Росії частини території свого меншого сусіда, які вона зараз окупує. Західні чиновники, перш за все у Німеччині та Франції, розмірковують над пропозиціями Сі Цзіньпіна», – йдеться у матеріалі видання "The Wall Street Journal".

Аплодуємо стоячи у партері, адже подібне рішення "ґеніальне" як швейцарський ніж у руках пораненого піхотинця під зливою вогневого валу московитів: викинути шкода, а застосувати на практиці ніяк.

Натомість пропонуємо Лі Хую та його старшому товаришу Сі Цзіньпіну кращу пропозицію – передати уряду Тайваню управління материковим Китаєм, а членам Комуністичної партії відпочити в одному з концентраційних таборів у Східному Туркестані (Сіньцзян-Уйґурському автономному регіоні – прим. ред.).

Насамкінець "Останній Бастіон" закликає читачів пам'ятати про те, що Пекін продовжує планомірно розширювати зону власного впливу в Азії, забираючи під військово-політичну та економічну "парасольку" республіки колишнього СССР.

Читайте також:
Війна
Перлина українського Приазов'я стала справжньою Меккою ідейно-пропагандистського формування чергової генерації рашистів.
вчора, 17:47
Війна
Замість хреста портрети ліквідованих терористів "Гіві" і "Мотороли"
20 травня, 11:15
Світ
російська влада організувала акції протесту в Європі, щоб посварити Туреччину, ЄС та Україну
08 травня, 10:25
Світ
Адміністративний суд Берліна дозволив використання 9 травня російських прапорів біля совєцького меморіалу у місцевості Тірґартен.
07 травня, 18:14
Політика
Агресивно-пропагандистське збіговисько під назвою "Безсмертний полк" організували у низці міст Держави Ізраїль.
06 травня, 19:52
Війна
Поліція самоусунулася від виконання своїх обов'язків, бо її керівництво виявилось агентами ФСБ.
05 травня, 14:05