Китайський «мирний план» смердить капітуляцією України

ПОЛІТИКА
26.05.2023, 18:25
Китайський «мирний план» смердить капітуляцією України
Фото: Google

Спеціальний представник КНР в Євразії Лі Хуй нарешті озвучив чого саме домагається Пекін у намаганні примусово замирити Київ із Москвою.

Відповідну інформацію оприлюднили на шпальтах впливового американського видання "The Wall Street Journal", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Китайський "голуб миру" від імені свого партійного боса Сі Цзіньпіна пропонує "просте вирішення українського конфлікту", який, за словами Лі Хуя, задовольнить всіх великих гравців світової шахівниці.

Фактично, посланець КНР пропонує нам і нашим західним партнерам в особі Європейського союзу "добровільно відмовитися" від південних і східних областей на користь РФ (тобто, по суті, віддати всі на тепер тимчасово окуповані землі Московії – прим. ред.).

«Візит Лі Хуя до Києва, Варшави, Берліна і Парижа несе чіткий сигнал: союзники США в Європі мають заявити про свою автономію і закликати до негайного припинення вогню, залишивши у володінні Росії частини території свого меншого сусіда, які вона зараз окупує. Західні чиновники, перш за все у Німеччині та Франції, розмірковують над пропозиціями Сі Цзіньпіна», – йдеться у матеріалі видання "The Wall Street Journal".

Аплодуємо стоячи у партері, адже подібне рішення "ґеніальне" як швейцарський ніж у руках пораненого піхотинця під зливою вогневого валу московитів: викинути шкода, а застосувати на практиці ніяк.

Натомість пропонуємо Лі Хую та його старшому товаришу Сі Цзіньпіну кращу пропозицію – передати уряду Тайваню управління материковим Китаєм, а членам Комуністичної партії відпочити в одному з концентраційних таборів у Східному Туркестані (Сіньцзян-Уйґурському автономному регіоні – прим. ред.).

Насамкінець "Останній Бастіон" закликає читачів пам'ятати про те, що Пекін продовжує планомірно розширювати зону власного впливу в Азії, забираючи під військово-політичну та економічну "парасольку" республіки колишнього СССР.

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Єдине інтерв'ю, яке дав кремлівський диктатор західному журналісту, було з американським соціалістом Волтером Дюранті. Було це у 1929 році.
09 лютого, 07:18
Політика
Мерія міста Модена відкликала дозвіл після звернення української сторони.
09 січня, 16:47
Опінії
Займіть своїх дітей діалогами про серйозні речі. І перестаньте самі подавати поганий приклад.
07.12.2023, 15:33
Світ
Чи жертвуватиме КНР відносинами зі США заради дружби із РФ? Сі Цзіньпін сказав ствердно й упевнено: «Ні».
03.12.2023, 16:46
Війна
Чому розрекламоване путіним озброєння не помічено на фронті?
09.11.2023, 16:28
Політика
Російському олігарху та ексбранцю кремлівського режиму карателі із Луб'янки не чужі люди. Міхаіл Ходорковський проти люстрації чекістів.
25.10.2023, 15:49