КНР і ПАР допомагатимуть РФ виробляти корабельні ракети «Циркон»

СВІТ
23.02.2023, 19:19
КНР і ПАР допомагатимуть РФ виробляти корабельні ракети «Циркон»
Фото: CBS News

Владімір Путін укотре погрожує цивілізованому світові ракетним терором, у кремлівського бункерного щура є для цього партнери по нещастю.

Йдеться про комуністичний Китай і авторитарну Південну Африку, чиї режими активно допомагають російському агресору, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на телеканал "CBS News".

Як з'ясувалося, президент недодержави РФ днями анонсував "масове виготовлення" корабельних ракет типу "Циркон", узятих на озброєння армією окупанта тільки цьогоріч.

Доволі показово, що бойовий фрегат "Адмірал флоту Совєцького Союзу Горшков" із єдиним "Цирконом" на борту якраз зараз перебуває в одному із портів ПАР, де завтра проводитимуть спільні маневри за участі кораблів морського флоту КНР.

У Пекіні та Преторії абсолютно не переймаються через російську агресію, навпаки, і Сі Цзіньпін, і Матамела Сиріл Рамафоса зголосилися збройно допомагати Москві; зокрема, сприяти серійному виробництву вказаних протикорабельних гіперзвукових крилатих ракет.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що агресивна війна геноцидного типу Росії проти України та посилення комуністичного Китаю викривають невдачі американської армії.

Читайте також:
Опінії
Українські захисники поступово крок за кроком відвойовують позиції держави в акваторії Азовського і Чорного морів. Ворогу стає непереливки.
20 травня, 13:45
Війна
Чим далі від передової, тим більше їздять автівки, які вкрай потрібні воїнам. Транспорт нині справді на вагу золота для евакуації поранених.
17 березня, 09:37
Війна
В українському повітряному просторі розгортаються не менш важливі бої, ніж на суходолі. Російські окупанти прагнуть панувати у небі.
13 березня, 06:01
Світ
Палестинське угруповання ХАМАС завдало удару по базі ЦАХАЛ, де зберігаються ракети з ядерними боєголовками. Це сталося ще 7 жовтня.
05.12.2023, 12:45
Світ
Відповідно до Резолюції Ради безпеки Організації Об'єднаних Націй 2231 з 18 жовтня припиняються всі обмеження. У Тегерані святкують.
18.10.2023, 21:50
Опінії
Скажіть, хтось пропагандистам, що Росія не має ракет "Сармат", адже вони навіть не пройшли випробувань, а санкції заважають робити цю зброю.
03.09.2023, 17:33