КНР і ПАР допомагатимуть РФ виробляти корабельні ракети «Циркон»

СВІТ
23 лютого, 19:19
КНР і ПАР допомагатимуть РФ виробляти корабельні ракети «Циркон»
Фото: CBS News

Владімір Путін укотре погрожує цивілізованому світові ракетним терором, у кремлівського бункерного щура є для цього партнери по нещастю.

Йдеться про комуністичний Китай і авторитарну Південну Африку, чиї режими активно допомагають російському агресору, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на телеканал "CBS News".

Як з'ясувалося, президент недодержави РФ днями анонсував "масове виготовлення" корабельних ракет типу "Циркон", узятих на озброєння армією окупанта тільки цьогоріч.

Доволі показово, що бойовий фрегат "Адмірал флоту Совєцького Союзу Горшков" із єдиним "Цирконом" на борту якраз зараз перебуває в одному із портів ПАР, де завтра проводитимуть спільні маневри за участі кораблів морського флоту КНР.

У Пекіні та Преторії абсолютно не переймаються через російську агресію, навпаки, і Сі Цзіньпін, і Матамела Сиріл Рамафоса зголосилися збройно допомагати Москві; зокрема, сприяти серійному виробництву вказаних протикорабельних гіперзвукових крилатих ракет.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що агресивна війна геноцидного типу Росії проти України та посилення комуністичного Китаю викривають невдачі американської армії.

Читайте також:
Опінії
Росіяни знищили "Patriot"; ну, принаймні вони так кажуть. А до того нібито знищили всі наші HIMARS; і теж волали про це з усіх прасок...
18 травня, 21:03
Опінії
Алєксандр Лукашенко надав Владіміру Путіну дозвіл на розміщення тактичної ядерної на задньому дворі Московії. Тобто, у Білорусі.
26 березня, 19:33
Світ
Українські захисники опанували сучасні системи протиповітряної оборони на військовому полігоні в околицях міста Санта-Барбара ді Сабаудія.
20 березня, 17:22
Політика
Західні партнери України розробляють процедуру для придбання нашим захисникам великої кількості артилерійських снарядів калібру 155-мм.
18 лютого, 22:53
Війна
Брак компонентів, ймовірно, впливає на виробництво техніки на експорт
02 лютого, 11:55
Війна
Українські захисники не припиняють дивувати майстерністю та вмінням здобувати у бою таку необхідну для оборони Батьківщини техніку.
04 січня, 15:01