Коли над Білгородом замайорить синьо-жовтий стяг свободи?

ВІЙНА
24 березня, 21:21
Коли над Білгородом замайорить синьо-жовтий стяг свободи?
Фото: Facebook

В Україні багато говорять про необхідність наших Збройних Сил наступати на територію Російської федерації.

Мовляв, треба переносити війну на територію противника і, як потенційну ціль найчастіше називають Білгород; хоча іноді звучать і інші назви.

Ось і очільник ПВК "Вагнер" Євгеній Прігожін нещодавно заявив про Білгород, як мету анонсованого контрнаступу ЗСУ вже у квітні.

Проте жодного сенсу українській армії наразі захоплювати Білгород (чи якесь інше російське місто) нема, оскільки якогось воєнного значення сам Білгород немає.

Натомість це досить велике місто (приблизно 340 000 населення – прим. авт.), для оточення чи захоплення якого потрібно виділити велике угрупування військ і засобів.

Постачання цього угрупування буде вимагати чималих ресурсів та розтягне наші комунікації, а після захоплення, його потрібно буде ще втримати під неминучими російськими контратаками.

Мовчимо вже про проблему годувати вороже налаштоване цивільне населення і чималі ресурси силовиків, яких потрібно буде скерувати для контролю над ним населенням.

Все це очевидні, в принципі, речі, коли мова йде про перенесення бойових дій на територію ворога, то це – про необхідність нищити російську воєнну техніку, інфраструктуру та особовий склад на їхніх тилових базах, а не захоплювати багатотисячні міста з сумнівними перспективами.

Тому наступ чи навіть наступи ЗСУ будуть саме проти російських військ на наших окупованих землях, з метою винищення ворожих сил та звільнення територій.

Автор : Роман Пономаренко
Читайте також:
Війна
Неподалік державного північного кордону російське військове командування розгорне озерну флотилію. Путінський режим боїться НАТО.
23 жовтня, 15:16
Політика
70-річний кремлівський бункерний дід воліє померти при владі. Владімір Путін однозначно повторить долю своїх кумирів.
22 серпня, 16:00
Світ
Такої думки дотримуються критики путінського режиму.
30 червня, 15:46
Світ
Дослідження, проведене Logically, виявило понад 50 прикладів пропозицій про роботу вагнер, які поширюються 16 мовами в Twitter і Facebook.
01 червня, 10:48
Війна
Рух опору окупації остаточно вийшов за межі України та охопив безпосередньо внутрішні регіони ресурсної федерації московії.
04 травня, 21:40
Війна
Поки Владімір Путін розповідає, що РФ ось-ось зробить великий науковий стрибок, самі дослідники налякані наслідками агресії проти України.
10 квітня, 20:24