Командування бригади НГУ «Азов» розмірковує над штурмом Білгорода

ВІЙНА
26 квітня, 16:49
Командування бригади НГУ «Азов» розмірковує над штурмом Білгорода
Фото: Google

У разі потреби, українське військо захоплюватиме невеликі міста РФ з метою використовувати їх як важіль для повернення власних територій.

Про це в інтерв'ю виданню "The Washington Post" заявив виконувач обов'язків командира бригади Національної гвардії України "Азов", лицар Ордена Богдана Хмельницького III ступеня майор Богдан Кротевич.

За його словами, вказана тактика виправдана й активно застосовувалася у 1990-2000-х роках національно-визвольними силами Ічкерії під час російсько-чеченських війн.

Майор Нацгвардії переконаний, що підрозділ вітчизняних Сил оборони цілком здатні захопити невеликі російські міста під час контрнаступної операції, але не уточнив про які саме населені пункти країни-агресорки йдеться.

«Наш досвід "Азовсталі" говорить нам про те, що немає ситуацій без виходу. Більшість передбачала, що війна швидко закінчиться, чи хтось інший виграє її для нас. Цього не сталося. Отже, ми намагаємося пояснити громадянському населенню країни, що вони нам потрібні, щоби допомогти нам звільнити території», – пояснює Богдан Кротевич, розповідаючи про майбутні бої на тлі випробувань 2022 року.

Водночас сам нацгвардієць уточнив, що висловлена позиція – лише його особиста думка та припущення, а не стратегія, обрана Генеральним штабом Збройних Сил України.

Цілком очевидно, що у словах майора Кротевича є сенс, але кремлівський кровожерливий режим настільки не цінує людське життя, що з легкістю закриє очі на захоплення українським військом умовного Білгорода чи Брянська.

Також "Останній Бастіон" нагадує читачам, що головна мета контрнаступу наших захисників – звільнити всі окуповані території України, включно з Кримом від російських загарбників.

Читайте також:
Війна
В Україні не заведено, щоби воїни займались аналізом і коментували бойові дії. Але нині все ж ризикнемо, бо накипіло через потоки брехні.
05 грудня, 12:16
Війна
Підрозділи Сил оборони України поступово просуваються лівобережною Херсонщиною. Вочевидь, контрнаступ дає очікувані, але криваві плоди.
20 листопада, 19:45
Війна
Українські війська поступово просуваються Таврійським степом, вибиваючи з позицій ворога. Російські окупанти зубами вгризлися у землю.
16 листопада, 17:22
Опінії
Для успішного наступу слід мати тотальну перевагу в усьому, а не в деяких компонентах. І ми, і росіяни знаємо це, але робимо різні висновки.
10 листопада, 20:34
Опінії
Українські захисники просуваються щодня, поливаючи нашу землю кров'ю. Але західні партнери критично оцінюють із диванів темпи наступу...
12 вересня, 17:22
Війна
З'єднані підрозділи Сил оборони України змогли просунутися вглиб російського укріпленого району на Запорізькому напрямку Південного фронту.
03 вересня, 16:01