Контракти не дозволяють європейцям купувати газ у рублях, – економіст Сергій Фурса

ЕКОНОМІКА
24 березня, 16:49
Контракти не дозволяють європейцям купувати газ у рублях, – економіст Сергій Фурса
Фото: Google

Німці так довго не наважувалися запроваджувати ембарго на російські енергоносії, що Пуйло вирішив їм допомогти.

Днями кремлівський наказав продавати блакитне паливо до Європи виключно за нікому не потрібні папірці під назвою "рублі".

Водночас поки не зрозумілою лишається реакція кінцевих споживачів, зазначає на своїй Facebook-сторінці вітчизняний економіст та інвестиційний банкір Сергій Фурса.

За його словами, не виключено, що таким чином Пуйло і його оточення, забруднене по шию кров'ю українських дітей і жінок, просто хоче запобігти наступному пакету санкцій.

«Нині на Заході активно обговорюється ідея, що треба запровадити часткове ембарго. Тобто газ і нафту брати, а платити на спеціальний рахунок, де гроші блокуватимуться до найкращих часів. Можливо, це суто емоційне рішення очільника Кремля. Як бачимо, останнім часом зовсім неадекватних рішень там багато. Сиділа купка сектантів-слов'янофілів на чолі з Путіним і Ковальчуком і вирішила: а зробімо ось так. Ну давайте. Але... Контракти вже підписано! І у контрактах зазначено, що треба платити у конкретній валюті. Не важливо, долар це буде або євро, оскільки рублі там не передбачені від слова зовсім», – написав Сергій Фурса.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", процес погашення Кремлем зовнішнього боргу досі незрозумілий, адже через санкції путінський режим вперше з 1998 року може оголосити дефолт.

Автор : Сергій Фурса
Читайте також:
Економіка
Прототип нового бойового безпілотника, який планують виробляти в Україні, представили у березні 2022 року
12 серпня, 09:15
Політика
Прислужник олігархів і народний депутат IX скликання Данило Гетманцев майже 3 роки поспіль завдає шкоди економіці та репутації України.
16 травня, 19:13
Світ
Відомий французький автомобільний концерн "Group Renault" готується продати своє російське дочірнє підприємство у Тольятті.
23 квітня, 21:23
Опінії
Для рф – "Газпром" – це потужний політичний інструмент, для КНР – просто бізнес...
13 березня, 09:27
Світ
Shell також планує обговорити з урядами низки країн зміну ланцюжка постачання сирої нафти, щоб виключити ординську сировину
08 березня, 16:33
Світ
Закликаємо українців також відмовитися від купівлі мінеральної води вказаного грузинського бренду, який спонсорує війну.
03 березня, 20:30