Контракти не дозволяють європейцям купувати газ у рублях, – економіст Сергій Фурса

ЕКОНОМІКА
24.03.2022, 16:49
Контракти не дозволяють європейцям купувати газ у рублях, – економіст Сергій Фурса
Фото: Google

Німці так довго не наважувалися запроваджувати ембарго на російські енергоносії, що Пуйло вирішив їм допомогти.

Днями кремлівський наказав продавати блакитне паливо до Європи виключно за нікому не потрібні папірці під назвою "рублі".

Водночас поки не зрозумілою лишається реакція кінцевих споживачів, зазначає на своїй Facebook-сторінці вітчизняний економіст та інвестиційний банкір Сергій Фурса.

За його словами, не виключено, що таким чином Пуйло і його оточення, забруднене по шию кров'ю українських дітей і жінок, просто хоче запобігти наступному пакету санкцій.

«Нині на Заході активно обговорюється ідея, що треба запровадити часткове ембарго. Тобто газ і нафту брати, а платити на спеціальний рахунок, де гроші блокуватимуться до найкращих часів. Можливо, це суто емоційне рішення очільника Кремля. Як бачимо, останнім часом зовсім неадекватних рішень там багато. Сиділа купка сектантів-слов'янофілів на чолі з Путіним і Ковальчуком і вирішила: а зробімо ось так. Ну давайте. Але... Контракти вже підписано! І у контрактах зазначено, що треба платити у конкретній валюті. Не важливо, долар це буде або євро, оскільки рублі там не передбачені від слова зовсім», – написав Сергій Фурса.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", процес погашення Кремлем зовнішнього боргу досі незрозумілий, адже через санкції путінський режим вперше з 1998 року може оголосити дефолт.

Автор : Сергій Фурса
Читайте також:
Економіка
Для початку - військовий збір для ФОПів.
08 березня, 15:01
Економіка
Таким робом, компанії намагаються боротися зі зростанням цін на какао-боби. Водночас площі вирощування скоротилися через кліматичні зміни.
04 березня, 14:54
Економіка
Провідний виробник російських вантажівок невдовзі лишиться на самоті із санкціями. Звісно, якщо китайці з індусами не підкинуть підшипників.
16 лютого, 13:43
Економіка
Знадобилося 12 років, щоби американський техногігант зумів обігнати конкурентів у виробництві. Друге місце на ринку смартфонів за Samsung.
19 січня, 12:31
Економіка
Вартість американського технологічного гіганта на сьогодні становить становила $2 трильйони 903 мільярди. Це справжній світовий рекорд!
14 січня, 07:59
Економіка
Чиновники з політиками заховалися за новий скляний «берлінський мур» і не помічають проблем населення. Криза дедалі поглиблюється.
11 січня, 14:57