Країни Заходу мають збільшити витрати на оборону заради підтримки України

СВІТ
04.04.2023, 17:33
Країни Заходу мають збільшити витрати на оборону заради підтримки України
Фото: Google

Партнери та союзники України зобов'язані підвищити рівень власного щорічного фінансування оборони та безпеки до 2,5% ВВП.

Таку думку висловив міністр закордонних справ Естонії Урмас Рейнсалу, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Bloomberg".

Голова дипломатичного відомства балтійської республіки наголосив, що путінська Росія підготувалася до тривалого протистояння, а тому в Європі мусять вжити відповідних заходів.

«Естонія значно збільшила свій оборонний бюджет, до 2024 року він досягне 3% ВВП. Ми розуміємо, що 2% ВВП на щорічні оборонні витрати мають бути мінімальною, а не "стелею". Дуже прикро, що сьогодні, у день народження НАТО доводиться констатувати, що більшості країн-членів Альянсу не вдалося досягти порогу навіть у 2%, встановленого ще у 2006 році», – заявив Урмас Рейнсалу.

Водночас прем'єр-міністр Естонії Кая Каллас переконана, що всебічна і стала підтримка України – неодмінна запорука спокою у Старому світі, який потребує відповідного фінансування.

Втім, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", Європейський союз має збільшити закупівлю боєприпасів для України, адже таким чином вдається сточувати наступальний потенціал "другої армії світу".

Читайте також:
Економіка
Відхід Джозефа Байдена із передвиборної гонитви за президентське крісло сколихнув біржі. Торговці цінними паперами відверто у паніці.
23 липня, 14:51
Економіка
На відміну від Москви, яка насичується грошвою завдяки продажу загарбаних у чужих народів надр, Києву не пощастило. Економіка стагнує.
17 червня, 19:24
Полтава
Всебічна підтримка фронтовиків — обов'язок тилу. Кожен, хто хоче уникнути російської окупації, мусить допомагати нашим захисникам.
27 травня, 06:01
Економіка
Зе-команда в очікуванні стрибка інфляції. Навіть західні кредитори визнають, що «слуги неукраїнського народу» гірше за комуністів.
08 травня, 07:10
Економіка
Тепер компанія хоче цей факт приховати через суд.
25.10.2023, 09:34
Політика
Бізнес-партнер Єрмака, Кирило Тимошенко, Олександр Ткаченко... Державну підтримку можливо отримати тільки «по блату».
24.10.2023, 08:25