Ліки для захисників від небайдужих жителів Лубен

ПОЛТАВА
18.06.2022, 07:54
Ліки для захисників від небайдужих жителів Лубен

Медичні препарати як гуманітарну допомогу Збройним Силам України лубенці зібрали у коробки та готові надіслати на фронт.

Відповідний фотозвіт оприлюднила пресслужба на сайті органу місцевого самоврядування, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що завдяки благодійникам і небайдужим людям у Лубенській територіальній громаді сформовано певний запас лікарських засобів, з яких певну частину передано на потреби наших захисників.

«Для формування частин, які надалі вирушать на Схід держави захищати нас від рашистської навали, необхідні медичні препарати. Тож, така допомога була скомплектована й передана. Щиро сподіваємося, що медичні препарати та наша любов і вдячність Збройним Силам України збережуть життя наших захисників. Разом до Перемоги!», – прокоментували ситуацію у Лубенській міській раді.

Водночас уточнюється, що безпосередньою передачею ліків на фронт займається районний Територіальний центр комплектування та соціальної підтримки Міністерства оборони України.

Своєю чергою, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", черговий мінібус для українських захисників вирушив із Пирятинської громади на Схід, де тривають щоденні бойові дії.

Читайте також:
Полтава
Дві вживані автівки — карета швидкої допомоги та пожежна машина — обслуговуватимуть громаду. Їх люб'язно передала влада Ґрафенвьорта.
09 квітня, 14:45
Політика
В Осло запланували виділення 100 мільйонів норвезьких крон, зокрема і на ідентифікацію українських громадян. Парламент країни дав згоду.
15 лютого, 21:48
Світ
Одноразову фінансову допомогу для вирішення гуманітарної кризи отримає найбідніша близькосхідна країна, де 11 років триває війна.
17.08.2022, 17:00
Полтава
Відбулась зустріч бійців Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор» з викладачами Полтавського державного аграрного університету.
16.07.2021, 15:49
Новини
Допомогу в перевезенні медичної допомоги до району проведення бойових дій надають підприємці та волонтери.
25.03.2020, 15:00