Лиш Україна під проводом керманича-українця здатна перемогти

ПОЛІТИКА
02 травня, 07:01
Лиш Україна під проводом керманича-українця здатна перемогти
Фото: Facebook

У суспільстві, де панівною верствою є кидали, лихварі й спекулянти, наявність інтелекту — перешкода до соціального успіху. Наша нація хвора.

Боротьба із ксенофобією, расизмом, нацизмом титульної нації на тлі безпардонної й усеохопної українофобії та іноземної інтервенції спрямована на руйнування автоматизму процесів колективної свідомості. Вона призводить до катастрофічного уповільнення реакцій на смертельно небезпечні виклики.

Ми інстинктивно й автоматично відсмикуємо руку, коли торкаємося гарячого, а не чекаємо, поки вона почервоніє й обвуглиться, засмердівши смаленим. Ми не міряємо поверхню термометром, щоби пересвідчитися, що її температура достатньо небезпечна.

Все працює на рівні рефлексу. А індивіди, що мають зависокий больовий поріг, або взагалі не відчувають болю, хоч і не страждають від травм і опіків, але й живуть недовго.

Нав'язування безмежної толерантності до всього іншоетнічного у поєднанні з дегуманізацією автохтонного населення (совки, [виши]вата, малароси, рагулі), якого треба неодмінно й негайно зректися. Зректися на користь якихось хороших чужинців.

А отже, вилучення етнічного маркера як головного консолідуючого чинника формує нечутливість до деструктивних інтрузій у національне тіло й уповільнює відповідні реакції. Реакції, що дає фору інтервентам.

Тому, коли нація «в огні окраденая нарешті прочумає», то вже і не встане й розплавиться у казані мультикультуралізму на радість товаріщам «нєважно-какой-национальності». Ви їх знаєте поіменно, вони працюють на ворога.

І до речі: улюблене заняття Москви — дегуманізувати потенційну жертву; улюблене заняття українців — гуманізувати ворога, шукати в ньому щось позитивне. Обидві ці стратегії — аморальні!

Автор : Софія Дніпровська
Читайте також:
Історія
Події у Будьонівську показали типове для «російського світу» ставлення влада-народ.
вчора, 15:35
Війна
За минулі 2 роки серед українців склався доволі негативний образ фіно-угорських народів, яких уособлюють із москвинами. Правда ж інакша.
12 червня, 08:27
Війна
Європа з Америкою уникають обговорення цього питання. Вони готові підтримувати Україну, але не за всяку ціну, бо досі вірять у мир із РФ.
28 травня, 20:38
Опінії
Чому суд виправдав його вбивцю?
25 травня, 18:12
Опінії
Зберегти життя українського солдата «на нулі» можна шляхом докорінних змін. Причому не тільки в армії, а й у державі в цілому тут і зараз.
07 травня, 13:46
Війна
От хто запустив байку, що допомагають тільки тим, хто перемагає і не здається? На чому взагалі базується це хибне твердження?
26 квітня, 20:35