Маріупольська бригада здобула трофейний танк у бою проти росіян

ВІЙНА
31.10.2022, 18:45
Маріупольська бригада здобула трофейний танк у бою проти росіян

Фронтовий ленд-ліз від окупаційно-терористичного контингенту РФ продовжує озброювати зведені підрозділи Сил оборони України.

Про один із бойових трофеїв розповіли військовослужбовці Окремої мотопіхотної Маріупольської бригади, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, українські захисники позбавили російських загарбників цілком справного танку Т-72Б3, який роками ніс службу у лавах самозваної "другої армії світу".

«Під час стрімкого контрнаступу Збройних Сил України танк, як і сотні інших бойових машин, ворог, відступаючи, просто кинув посеред поля. Однак без діла це "броньований коник" стояв недовго. Російську техніку помітили у  прифронтовій смузі тероборонівці, які й передали її нам. Трохи обгорілий, але наразі наші інженери приводять танчик до ладу. Пошаманили на місці, кинули свіжі акумулятори, помудрували з радіатором і таки завели. Тепер маємо нову машинку, як це називають у народі, російський ленд-ліз», – відзвітували в Окремій мотопіхотній Маріупольській бригаді.

Водночас у фронтовому підрозділі додають, що трофейну військову гусеничну техніку почнуть використовувати проти колишніх господарів найближчими днями, коли завершиться навчання танкістів.

А проте "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що, як виявилося днями, у лавах Збройних Сил України проти росіян також воюють етнічні мокшани.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Палестинське угруповання ХАМАС завдало удару по базі ЦАХАЛ, де зберігаються ракети з ядерними боєголовками. Це сталося ще 7 жовтня.
05.12.2023, 12:45
Світ
Відповідно до Резолюції Ради безпеки Організації Об'єднаних Націй 2231 з 18 жовтня припиняються всі обмеження. У Тегерані святкують.
18.10.2023, 21:50
Опінії
Скажіть, хтось пропагандистам, що Росія не має ракет "Сармат", адже вони навіть не пройшли випробувань, а санкції заважають робити цю зброю.
03.09.2023, 17:33
Війна
Окупаційно-терористичний контингент РФ, відступаючи з раніше підготовлених позицій, залишив багато цікавого нашим захисникам.
12.08.2023, 17:37
Війна
Влада США нарешті схвалила постачання першої партії сучасних гусеничних панцерників, які надійдуть не раніше вересня.
07.08.2023, 21:12
Опінії
Сєргєй Шойгу не просто так їздив до Пхеньяна на парад до північнокорейського диктатора. Російські окупанти потребують більше снарядів.
04.08.2023, 21:11