Маріупольська бригада здобула трофейний танк у бою проти росіян

ВІЙНА
31.10.2022, 18:45
Маріупольська бригада здобула трофейний танк у бою проти росіян

Фронтовий ленд-ліз від окупаційно-терористичного контингенту РФ продовжує озброювати зведені підрозділи Сил оборони України.

Про один із бойових трофеїв розповіли військовослужбовці Окремої мотопіхотної Маріупольської бригади, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, українські захисники позбавили російських загарбників цілком справного танку Т-72Б3, який роками ніс службу у лавах самозваної "другої армії світу".

«Під час стрімкого контрнаступу Збройних Сил України танк, як і сотні інших бойових машин, ворог, відступаючи, просто кинув посеред поля. Однак без діла це "броньований коник" стояв недовго. Російську техніку помітили у  прифронтовій смузі тероборонівці, які й передали її нам. Трохи обгорілий, але наразі наші інженери приводять танчик до ладу. Пошаманили на місці, кинули свіжі акумулятори, помудрували з радіатором і таки завели. Тепер маємо нову машинку, як це називають у народі, російський ленд-ліз», – відзвітували в Окремій мотопіхотній Маріупольській бригаді.

Водночас у фронтовому підрозділі додають, що трофейну військову гусеничну техніку почнуть використовувати проти колишніх господарів найближчими днями, коли завершиться навчання танкістів.

А проте "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що, як виявилося днями, у лавах Збройних Сил України проти росіян також воюють етнічні мокшани.

Читайте також:
Війна
Українські захисники не припиняють дивувати майстерністю та вмінням здобувати у бою таку необхідну для оборони Батьківщини техніку.
04 січня, 15:01
Війна
На російський окупаційно-терористичний контингент чекає справжній снарядний голод, який дозволить Україні деокупувати власні землі.
28.12.2022, 18:01
Війна
Наразі всі вилучені бойові засоби ураження передано підрозділам Збройних Сил України
20.12.2022, 19:25
Політика
Ракетний напад росії на Польщу довів, що несамовитого агресора зі Сходу зупиняє тільки надмірна і потужна сила, бажано у вигляді зброї.
17.11.2022, 06:51
Війна
Кремлівський бункерний щур розпорядився налаштувати військово-промисловий комплекс РФ на сталінський план роботи без вихідних.
10.11.2022, 19:18
Війна
Модернізована російськими загарбниками совєцька гусенична бронетехніка – Т-80 БВМ – віднині служитиме на благо Збройних Сил України.
23.10.2022, 20:23