Мешканці Зінькова зарибнюють водойми громади

ПОЛТАВА
03 червня, 06:09
Мешканці Зінькова зарибнюють водойми громади

Наслідуючи приклад представників «Останнього Бастіону», селяни допомагають відновити біорізноманіття Полтавського краю. Добрі справи діють.

Відповідний фотозвіт оприлюднила пресслужба органу місцевого самоврядування Зінькова. Зазначається, що ініціаторами зарибнення кількох ставків громади стали жителі Артелянського старостату.

Свідомі українців об'єдналися та за свій кошт придбали у Чутівському риборозпліднику 300 кілограмів малька. Так, у воду випустили сотні дрібних карасів, коропів і білого амура.

«Від зарибнення водойми матимуть користь не лише любителі риболовлі. Адже це сприятиме очищенню ставка від водоростей та мулу», — відзвітували у Зіньківській громаді.

Крім того, як уже повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», поки одні мешканці Полтавщини займаються браконьєрством, інші зарибнюють водойми. Це дозволяє природоохоронцям кількісно відновлювати наявність прісних біоресурсів.

Мешканці Зінькова зарибнюють водойми громади_1
Читайте також:
Політика
Наперекір знищенню московитами греблі Каховського водосховища українська природа бере своє. Стан довкілля стабілізується.
14 липня, 12:45
Полтава
Для спостереження за лісовими масивами використовуються нові прохідні автомобілі та дрони. Порушників пожежної безпеки штрафують.
27 червня, 13:46
Політика
Таке рішення суперечить вимогам «Державної стратегії управління лісами України до 2035 року»
15 червня, 11:11
Полтава
Оперативники зняли 2 кілометри виявлених у воді браконьєрських сіток. На жаль, порушників нерестової заборони не затримано на місці події.
27 травня, 14:56
Життя
Це сімейство комах із підвиду напівжорсткокрилих. Через великі розміри люди їх доволі часто плутають із шершнями та ґедзями.
09 травня, 21:47
Полтава
Від початку року в області сталися 4 надзвичайні ситуації, коли вигоріла частина екосистеми. Займання виявляють у суху вітряну погоду.
01 травня, 13:45