Мешканці Зінькова зарибнюють водойми громади

ПОЛТАВА
03 червня, 06:09
Мешканці Зінькова зарибнюють водойми громади

Наслідуючи приклад представників «Останнього Бастіону», селяни допомагають відновити біорізноманіття Полтавського краю. Добрі справи діють.

Відповідний фотозвіт оприлюднила пресслужба органу місцевого самоврядування Зінькова. Зазначається, що ініціаторами зарибнення кількох ставків громади стали жителі Артелянського старостату.

Свідомі українців об'єдналися та за свій кошт придбали у Чутівському риборозпліднику 300 кілограмів малька. Так, у воду випустили сотні дрібних карасів, коропів і білого амура.

«Від зарибнення водойми матимуть користь не лише любителі риболовлі. Адже це сприятиме очищенню ставка від водоростей та мулу», — відзвітували у Зіньківській громаді.

Крім того, як уже повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», поки одні мешканці Полтавщини займаються браконьєрством, інші зарибнюють водойми. Це дозволяє природоохоронцям кількісно відновлювати наявність прісних біоресурсів.

Мешканці Зінькова зарибнюють водойми громади_1
Читайте також:
Полтава
Дуже рідкісні квітки-брандушки та тюльпан дубравний знаходиться на південному сході Полтавського краю. Ця флора потребує захисту держави.
15 листопада, 14:54
Полтава
Земельні ділянки незайманого степову потребують захисту держави від втручання сільгоспвиробників і забудовників. Полтавщина показує приклад.
31 жовтня, 08:24
Полтава
В околицях села Малий Бакай знайдено ділянки із червонокнижною ковилою. Природоохоронці планують створити захищену законом зону.
13 жовтня, 19:58
Життя
Раніше невідомі організми розвивалися всередині кам'яної породи. Це найдавніші мікробіоми, виявлені у відкладеннях на Півдні Африки.
11 жовтня, 21:43
Полтава
Шафран сітчастий — біла квітка, яка зустрічається тільки весною на схилах балок і ярів. Недавно його виявили на Київщині й Черкащині.
01 жовтня, 12:39
Полтава
Всі ми, як ті дерева у незайманій екосистемі, наче й люди, а такі різні! Кожен із нас має власні таємниці, якими не ділиться ні з ким.
26 вересня, 13:45