Мій син став військовим експертом — Олена Зеленська

ПОЛІТИКА
19 травня, 11:15
Мій син став військовим експертом — Олена Зеленська

Перша леді України, як і її чоловік, має справжній хист до театральщини й блазнювання. І від цього не стає краще українському суспільству.

Яскравим тому доказом слугує відверте інтерв'ю Олени Зеленської провідному фінляндському суспільному мовнику Yle TV1. Вона зізналася, що велика війна, розпалена московитами 24.II.2022, суттєво вплинула на життя родини Зеленських.

З'ясувалося, що сценаристка телешоу для асоціальних елементів «Кварталу 95», яка написала роль своєму чоловіку-актору для серіалу «Слуга народа», «несподівано стала дружиною президента воюючої країни». Якою була до того, архітекторка за освітою Зеленська не зізналася, але розповіла про сина.

«Мій 11-річний син — військовий експерт. Він знає всі типи ракет, які росія запускає по нас. Він також може розрахувати їхню швидкість. Як мати, я хотіла б пишатися зовсім іншими навичками своєї дитини. Хотілося б, щоби мій син займався і цікавився музикою, мистецтвом, спортом, а не мріяв служити в армії чи авіації», — стверджує перша леді.

Погодьтеся, доволі дивно чути/читати подібні словесні пасажі від особи, яка ще донедавна заявляла, що терпеливі «українці готові жити без світла і тепла 2-3 роки», і навіть покладуть на вівтар власне життя. Натомість для родини «президента Голобородька» війна і досі шок, від якого хочеться швиденько оговтатися й зайнятися буденними справами.

Насамкінець медіаагенція «Останній Бастіон» закликає читачів пам'ятати, що під час війни засоби масової дезінформації піарять Зеленську, порівнюючи її... з королевою. Крім українських, залучили ще і європейські.

Мій син став військовим експертом — Олена Зеленська_1
Читайте також:
Економіка
Китайські комуністи переконані, що зможуть перемогти найбільшу економіку світу торговими обмеженнями. Підтримка РФ їм коштуватиме дорого.
24 травня, 14:52
Світ
Відома своєї відвертою українофобською і протипалестинською позицією жінка знову у центрі скандалу. Цього разу через роботу фотографів.
25 квітня, 21:47
Світ
Сіоністське лобі на берегах Потомаку знову активізувалося. Військово-релігійний режим аятол напередодні вночі завдав потужного удару.
14 квітня, 15:03
Політика
Кандидат не зміг набрати навіть 40% голосів
09 квітня, 10:41
Політика
Сіоністські селекціонери готуються до ритуального вбивства червоної корови Коли це має статися, — одному Ягве відомо...
31 березня, 20:57
Світ
Юдеї та мусульмани мають у своїх релігіях дивну звичку вбивати червоне теля. Все для того, щоби умилостивити Господа, але не тільки...
26 березня, 12:27