Мін'юст США опікуватиметься Генпрокуратурою України

ПОЛІТИКА
18 квітня, 18:55
Мін'юст США опікуватиметься Генпрокуратурою України

Голові держави Андрієві Єрмаку та його наглядачу за силовими органами українофобу Олегові Татарову доведеться шукати інші годівнички.

Красномовним доказом є робочий візит генерального прокурора Андрія Костіна до Вашинґтона, де відбулася зустріч із керівництвом Міністерства юстиції США.

Відповідний фотозвіт оприлюднила пресслужба вітчизняного Офісу Генерального Прокурора, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що під час поїзди за Атлантичний океан Андрій Костін обговорив подальшу співпрацю з американським мін'юстом, який зацікавлений у реформуванні одного о провідних органів правопорядку в Україні.

«Наші команди тісно співпрацюють майже щодня. Сьогодні ми обмінялися інформацією щодо розслідування воєнних злочинів РФ. Обговорили плани та окреслили подальші напрями роботи. Українські прокурори вдячні США за експертність та підтримку», – прокоментував свій візит до Вашинґтона вітчизняний генпрокурор.

Своєю чергою, американський vis-à-vis Андрія Костіна – Меррік Браян Ґарланд – зазначив, що США мають намір модерувати процес розвитку правосуддя в Україні у найближчі роки.

«Ми обговорили наше партнерство та всі способи, якими ми працюємо для його зміцнення. І ми підтвердили нашу спільну відданість захисту демократії та верховенства права. Українці ризикували – і жертвували – своїм життям, захищаючи свою країну. Міністерство юстиції США підтримує вас. І ми робимо все від нас залежне, щоби досягти відповідальності, необхідної для справжнього правосуддя в Україні», – додав американський генпрокурор.

Водночас "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Надзвичайний і Повноважний Посол США пані Бріджит Брінк взяла "під крило" роботу Служби безпеки України.

Читайте також:
Політика
Минулої неділі, 2 квітня, оновився склад депутатів фінляндських однопалатних національних зборів; громадяни вчергове волевиявилися.
03 квітня, 17:01
Світ
Політична сила, очолювана прем'єр-міністеркою Каєю Каллас, здобула нищівну підтримку виборців, збільшивши власну присутність у парламенті.
06 березня, 19:06
Політика
Широкомасштабна воєнна агресія РФ проти України змусила відмовитися від колишньої нейтральності миролюбні Швецію та Фінляндію.
03 березня, 18:36
Політика
Декомунізаційні та дерусифікаційні процеси давно вийшли за межі України й успішно підкорюють Старий світ, зокрема – сусідню Польщу.
14 лютого, 18:03
Політика
Опозиційна до чинного консервативного уряду Ріші Сунака Трудова (Лейбористська) партія хоче повернутися в Європейський союз.
04 лютого, 08:51
Політика
Слуги бразильської Феміди санкціонували розслідування проти Жаїра Мессіаша Болсонару за позовом адміністрації Луїза Інасіу Лули да Силви.
16 січня, 07:48