Миру не буде, доки Україна не захиститься від майбутньої агресії

ВІЙНА
18 березня, 06:01
Миру не буде, доки Україна не захиститься від майбутньої агресії
Фото: Atlantic Council

На Заході знову активізуються голоси, які просувають конспірологію, буцімто Київ зірвав перемовини весною 2022 року. Це відверта брехня!

Таку думку у своїй статті для Atlantic Council висловив експерт вітчизняного Національного інституту стратегічних досліджень Микола Бєлєсков. Стверджується, що Україна мала всі підстави уникати подібних угод (Мінськ-3, Стамбул-1, Оман-2), які тільки б відтермінували наступний раунд військової агресії росії.

Проєкт договору дійсно був, але його перспектива встановити стійкий мир між нашими країнами викликає серйозні сумніви. Ті папірці, якими постійно розмахує перед камерами путін, швидше за все, взагалі не мають жодного стосунку до сумнозвісних перемовин у Стамбулі.

«Умови, запропоновані росією у квітні 2022 року, залишили б Україну сильно ослабленою і практично безпорадною перед подальшими раундами російської агресії. Угода означала б поступку українських земель, приречення мільйонів українців на постійну окупацію, різке скорочення чисельності української армії, а також позбавлення країни можливості вступати в будь-яке військове співробітництво із Заходом», — зазначає Микола Бєлєсков.

Окремо вітчизняний аналітик наголошує на тому, що Європа спатиме спокійно тільки у тому випадку, коли Україна вступить до Північноатлантичного альянсу. Жодні двосторонні угоди в галузі безпеки не можуть бути альтернативою цій інтеграції, дякувати Конституції.

Раніше медіаагенція «Останній Бастіон» повідомляла читачам, що договір із росією із приводу припинення війни для всіх українців очевидний. На нас чекає, як мінімум, окупація всього Лівобережжя, цілковите роззброєння ЗСУ і тотальний геноцид.

Читайте також:
Війна
Свою ціль ворог проголосив давно: цілковита ліквідація української ідентичності. Так у Москві бачать власну перемогу над нами, а що ж ми?
23 травня, 07:11
Війна
Для нас ця війна — питання виживання. І щоби мати шанс на це виживання, мусимо знищувати пускові установки, з яких росіяни завдають ударів.
01 травня, 07:09
Політика
Наука не самоціль! Її цінність залежить від її місця у контексті загальної ціннісної системи, замисліться над цим, поки ще є час...
26 квітня, 13:42
Війна
Нині критично необхідний крок для запобігання нападу росії вже на саму Європу, якщо Україна впаде, — втручання Північноатлантичного альянсу.
07 квітня, 12:04
Політика
Поразка ресурсної федерації московії на полі бою залежить від політичної волі Заходу. Більше грошей і зброї для ЗСУ — менше загроза.
29 лютого, 14:56
Світ
Навіть за сценарію, коли Україна перемагає ресурсну федерацію московії, на континенті зберігатиметься загроза. КНР і США скористаються цим.
13 лютого, 08:26