Місцевий сепаратист та колаборант Мамай відзначив свою подругу Наталію Іонову

ПОЛТАВА
29 червня, 08:25
Місцевий сепаратист та колаборант Мамай відзначив свою подругу Наталію Іонову

Яку поставив отримувати заробітну плату на території Сем'янівської громади Полтавського району.

Подруга мамая відзначилася активним голосуванням на виконкомах за "проєкти" мамая, спрямовані на розкрадання бюджетних коштів, повною безпорадністю в управлінських рішеннях на території старостату, знищеним підвісним мостом, яким люди ходили за хлібом, зруйнованими вщент автомобільними дорогами у селі Сем'янівка.

В Україні про таких госпідарів і госпідарок є гарний вислів: - яке йшло, таке й здибало.

Місцевий сепаратист та колаборант Мамай відзначив свою подругу Наталію Іонову_1

У тему.

В'ячеслав Ждан, керманич і головний бенефіціар сімейного бізнесу - медичної академії імені В'ячеслава Ждана, вирішив не відставати від своїх колег, які приватизували під сімейний бізнес державні університети, викликав "ряжених" з "добровольчого батальйону" імені Віктора Антаресовича Криворучка, які, прямо з колчаківських фронтів, заволодівши трофейною зброєю, приїхали нагороджувати студентів за "активну громадську позицію, патріотизм, вагомий внесок у справу відстоювання миру, зміцнення обороноздатності держави та розвиток добровольчого руху України".

Місцевий сепаратист та колаборант Мамай відзначив свою подругу Наталію Іонову_3Місцевий сепаратист та колаборант Мамай відзначив свою подругу Наталію Іонову_4Місцевий сепаратист та колаборант Мамай відзначив свою подругу Наталію Іонову_5

Одне питання насамкінець. Пане Віктор Петрович Лисак, коли, нарешті, у психлікарні повернуть персонал і лікарів?

Автор : Гнап Нерушима
вибір редакції
Читайте також:
Війна
Незламних українських захисників на Донбас агресор намагається залякати не тільки обстрілами, але й пропагандистськими листівками.
20 листопада, 09:56
Війна
У республіці Тива сім'ї мобілізованих на війну проти України отримають незвичну компенсацію – по одному барану за мобілізованого "барана"
30 вересня, 15:00
Війна
Напередодні 31 липня на росії мали святкувати день Військово-морського флоту. Але щось в окупантів знову пішло не за планом.
01 серпня, 20:56
Опінії
Самозваний "начальник" тимчасово загарбаного росіянами енергодарського мусоріату опинився в опалі своїх кремлівських кураторів.
19 липня, 19:32
Опінії
Люди, будьте пильними. Бережіться росіян, автомобілів і каплінів.
10 липня, 13:45