Міст через Дніпро у Кременчуці зводитиме турецька компанія

ПОЛТАВА
06 лютого, 12:37
Міст через Дніпро у Кременчуці зводитиме турецька компанія

Стамбульську будівельну корпорацію "Doğuş İnşaat ve Ticaret A.Ş." визнано переможцем у тендері на побудову нового мосту у Кременчуці.

Підписувати угоду з підрядником міська влада має намір вже за 2 дні – у понеділок 8 лютого у штаб-квартирі "Укравтодору".

Відповідну інформацію оприлюднили на офіційному сайті органу місцевого самоврядування.

Зазначається, що турецька компанія виконуватиме будівельні роботи за системою design-build: проєктуватиме та споруджуватиме конструкцію мостової переправи одночасно.

Під час підписання договору планується обговорення термінів початку будівництва та через скільки часу ним зможе поїхати транспорт.

«Новий міст завдовжки понад 3 кілометри стане довгоочікуваною альтернативою Крюківському мосту, який звели ще у 1872 році, і який давно не відповідає потребам головного промислового вузла Полтавської області. Ця переправа сьогодні перебуває в аварійному стані. Подальше руйнування Крюківського мосту загрожує транспортним колапсом Центральній Україні. Крім того, новий міст буде вантовим і матиме 4 смуги руху, по дві в кожному напрямку», – прокоментували ситуацію у пресслужбі Кременчуцької міської ради.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що урядову програму інфраструктурного оновлення країни під вивіскою "Велике будівництво" можна цілком вважати справжньою аферою "слуг народу".

Переможці тендеру щодо спорудження мостової переправи у Кременчуці
Переможці тендеру щодо спорудження мостової переправи у Кременчуці
Проєкт майбутнього мосту
Проєкт майбутнього мосту
Читайте також:
Назагал чверть усього бюджету України буде освоєно Укравтодором.
04 квітня, 14:42
Сьогодні в Полтавського районі розпочалося будівництво на автошляху «Дніпро-Решетилівка».
11 березня, 11:15
Гроші вкрали, але ви тримайтеся там.
12 лютого, 12:13
Загалом за цією бюджетною програмою перерозподілили 104,752 млн грн.
27.10.2020, 17:08
Великий будівничий проєкт мостової переправи через Ботнічну затоку між містами Вааса і Умео потребуватиме значного фінансування.
25.07.2020, 18:48
Рух перевантаженого транспорту, відсутність водовідведення і зношеність асфальтового покриття — причини руйнації доріг Карлівського району.
07.07.2020, 09:27