Міст через Дніпро у Кременчуці зводитиме турецька компанія

ПОЛТАВА
06.02.2021, 12:37
Міст через Дніпро у Кременчуці зводитиме турецька компанія

Стамбульську будівельну корпорацію "Doğuş İnşaat ve Ticaret A.Ş." визнано переможцем у тендері на побудову нового мосту у Кременчуці.

Підписувати угоду з підрядником міська влада має намір вже за 2 дні – у понеділок 8 лютого у штаб-квартирі "Укравтодору".

Відповідну інформацію оприлюднили на офіційному сайті органу місцевого самоврядування.

Зазначається, що турецька компанія виконуватиме будівельні роботи за системою design-build: проєктуватиме та споруджуватиме конструкцію мостової переправи одночасно.

Під час підписання договору планується обговорення термінів початку будівництва та через скільки часу ним зможе поїхати транспорт.

«Новий міст завдовжки понад 3 кілометри стане довгоочікуваною альтернативою Крюківському мосту, який звели ще у 1872 році, і який давно не відповідає потребам головного промислового вузла Полтавської області. Ця переправа сьогодні перебуває в аварійному стані. Подальше руйнування Крюківського мосту загрожує транспортним колапсом Центральній Україні. Крім того, новий міст буде вантовим і матиме 4 смуги руху, по дві в кожному напрямку», – прокоментували ситуацію у пресслужбі Кременчуцької міської ради.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що урядову програму інфраструктурного оновлення країни під вивіскою "Велике будівництво" можна цілком вважати справжньою аферою "слуг народу".

Переможці тендеру щодо спорудження мостової переправи у Кременчуці
Переможці тендеру щодо спорудження мостової переправи у Кременчуці
Проєкт майбутнього мосту
Проєкт майбутнього мосту
Читайте також:
Війна
Залізнична інфраструктура українського Півдня (Херсонщини та Запоріжжя) тимчасово обслуговує окупаційно-терористичний контингент РФ.
06.08.2023, 20:57
Війна
А дорослі досі вірять у "благородні" цілі горезвісного кремлівського "визволення" вигаданого пропагандистами "народу Донбасу".
30.01.2023, 19:09
Історія
Відремонтовані дороги – дуже велика кількість врятованих життів, вчасна евакуація поранених і доставка боєкомплекту на передову...
13.10.2022, 08:09
Полтава
Зранку 21 грудня 52 одиниці техніки виїхали на автошляхи Полтавщини, щоби здолати наслідки нічного снігопаду.
21.12.2021, 12:45
Полтава
Агентство місцевих доріг Полтавської області впритул не бачить багаторічну відсутність асфальту на автошляхах Карлівської громади.
17.12.2021, 11:12
Життя
Безпека на дорозі залежить від усіх учасників руху, але здебільшого – від автомобілістів.
28.10.2021, 13:49