На Київщині відпрацьовують відсіч потенційному нападу білорусів

ВІЙНА
16.11.2022, 21:25
На Київщині відпрацьовують відсіч потенційному нападу білорусів

Загроза ворожого вторгнення з Півночі можлива, адже об'єднаний російсько-білоруський окупаційний контингент здійснює мобілізаційні заходи.

Саме тому у Київській області розпочато нарощення оперативних спроможностей Сил оборони України, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на Facebook-сторінку Сухопутних військ.

Як з'ясувалося, керує зміцненням столичного регіону і прилеглої прикордонної до Білорусі зони загартований у березневих боях із загарбниками генерал-лейтенант Олександр Павлюк.

«На сьогодні тривають навчальні маневри з нарощення оперативних спроможностей наших військ щодо ведення оборонної операції. Підрозділи, залучені до оборони Києва, відпрацьовують навички та вміння на суші, на воді та в повітрі. Військовики виконують завдання з розвідки противника, інженерного обладнання місцевості, планування вогневого ураження противника на дальніх підступах та під час вклинення в бойові порядки наших військ, проведення контратак.

У ході усіх практичних дій відпрацьовано надання пораненим першої домедичної допомоги та їх евакуацію з поля бою. До навчань залучені механізовані, танкові, артилерійські підрозділи, підрозділи річкової флотилії, армійської авіації, Територіальної оборони, Національної гвардії та інші військові формування. Належна підготовка та постійне вдосконалення навичок – запорука поразки противника!», – йдеться у повідомленні пресслужби Сухопутних військ ЗСУ.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", усіяна численними російськими снарядами, ракетами та мінами українська земля на Сході поступово очищується руками наших захисників.

На Київщині відпрацьовують відсіч потенційному нападу білорусів_1
На Київщині відпрацьовують відсіч потенційному нападу білорусів_3
На Київщині відпрацьовують відсіч потенційному нападу білорусів_5
На Київщині відпрацьовують відсіч потенційному нападу білорусів_7
На Київщині відпрацьовують відсіч потенційному нападу білорусів_9
Читайте також:
Війна
Кремлівський бункерний щур має на меті впокорити Україну, тому за його наказом мобілізовано до 500 тисяч представників "гарматного м'яса".
06 лютого, 07:00
Війна
Попри окремі тактичні успіхи на землі, російський агресор програв стратегічно цю війну, особливо, коли йдеться про панування у небі.
02 лютого, 07:46
Історія
Під час масштабного будівництва нового автошляху між містами Плоєшті та Бузеу неподалік Бухаресту робітники виявили середньовічне поховання.
28 січня, 16:48
Війна
Східний фронт у вогні, бо українські захисники нещадно випалюють у степах Донецької області російську нечисть, яка ніяк не вгамується.
28 січня, 07:48
Війна
Захисники України цілодобово продовжують виконувати поставлені командуванням завдання з відсічі російської масштабної збройної агресії.
25 січня, 19:12
Війна
Коли "говорить" ствольна і гусенична артилерія українських захисників, то зазвичай підступний ворог замовкає, причому – завжди.
23 січня, 18:27