На Полтавщині відкрили еколабораторію «GreenSchool»

ПОЛТАВА
04 лютого, 12:04
На Полтавщині відкрили еколабораторію «GreenSchool»

Завдяки спільним зусиллям учнів й учителів Соколово-балківська школа — переможець в обласному конкурсі екологічних громадських ініціатив.

Днями у цьому закладі загальної середньої освіти урочисто презентували першу сучасну дослідну лабораторію. Відомості оприлюднила медіаагенція «Останній Бастіон» із посиланням на Нехворощанську сільську раду.

Як з'ясувалося, для облаштування інноваційно-технологічного класу, де школярі поглиблено вивчатимуть переважно природничі науки, відвели окреме приміщення. З обласного бюджету на ремонт кабінету і придбання оснащення виділено 500 тисяч гривень.

Колективними зусиллями дітей, їхніх батьків, педагогів і адміністрації школи створено простір, покликаний зробити здобуття знань цікавішим і якіснішим. Зі слів директорки закладу Лариси Поглазової, відкрита еколабораторія допоможе глибше пізнати проблеми довкілля та прогнозувати наслідки діяльності людини.

Проєкт «GreenSchool» у Соколово-балківській ЗЗСО І-III ступенів обладнаний мультимедійними пристроями, цифровими мікроскопами, реагентами, фаховою літературою, лабораторними приладами та знаряддями. Все це допомагатиме школярам спостерігати, моделювати, досліджувати, експериментувати й моніторити екологічний стан місцевості.

Також медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам про те, як у Диканській громаді педагоги зініціювали роботу гуртка юних операторів (аматорів) радіозв'язку. Він діє у місцевому Будинку дитячої та юнацької творчості, де й відбуваються практичні заняття.

На Полтавщині відкрили еколабораторію «GreenSchool»_1
На Полтавщині відкрили еколабораторію «GreenSchool»_3
На Полтавщині відкрили еколабораторію «GreenSchool»_5
На Полтавщині відкрили еколабораторію «GreenSchool»_7
На Полтавщині відкрили еколабораторію «GreenSchool»_9
Читайте також:
Полтава
Бути військовослужбовцем і студентом одночасно — складно, але можливо. Прикладом слугує досвід «чорного запорожця» Миколи Кушніра.
04 лютого, 17:20
Світ
У кожного у цьому світі свої пріоритети. Комусь ближчі церковні догми, писані фанатиками, іншим навпаки важливі знання й уміння.
14.12.2023, 13:37
Життя
Україні є чого повчитися. Наші країни мають спільне історичне минуле, але у соціальних стандартах між нами прірва.
22.09.2023, 10:07
Життя
Німецькі педагоги вирішили провести експериментальне дослідження в одному приватних дошкільних закладів Мюнхена.
03.08.2023, 18:35
Світ
Все це заради того, щоби не спілкуватися російською мовою і не стати частиною російськомовного простору Естонської республіки.
08.08.2022, 21:07
Економіка
Американський інтернет-сервіс із продажу товарів масового попиту мільярдера Джеф Безоса продовжує опановувати європейський ринок.
17.07.2022, 07:01