На Росії збудують місто-СІЗО

КРИМІНАЛ
24 травня, 18:54
На Росії збудують місто-СІЗО
Фото: Google

Адміністрація Владивостока розпочала виконувати доручення Владіміра Путіна з відновлення системи ГУЛАГ на російському Далекому Сході.

З'ясувалося, що місцевий Слідчий ізолятор (СІЗО) закриють, а натомість збудують справжнє місто-тюрму, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "РБК".

Однак попри підписаний указ кремлівського диктатора, спорудження "містечка для заарештованих" регіональне управління Федеральної служби виконання покарань планує розпочати не раніше 2027 року.

До того часу тисячі ув'язнених кримінальників необхідно розмістити у вільних колоніях та СІЗО Сибіру; ймовірно там, Євгєній Прігожин рекрутував окупантів для свого терористичного угруповання "Вагнер".

«Той стан пенітенціарних закладів Примор'я вже не влаштовує нас. Тому за розпорядженням президента Путіна буде збудовано ціле велике місто, в якому знаходитимуться великі багатоповерхові режимні корпуси, а також будівля управління, спортивна зала, їдальні та швейні цехи. Планується додатково спорудити склади та котельні. Президент наголосив, що це має бути місто-СІЗО з усіма зручностями для ув'язнених різних категорій», – прокоментував проєкт начальник капітального будівництва та ремонту виправних закладів у Приморському краї Сєргєй Шипілов.

Новий об'єкт буде зведено на околицях віддаленого селища Кнєвічі, де вже встановили хрест із наріжним каменем, який "освятили" чорти у рясах із Російської "православної" Церкви.

Своєю чергою, радимо російським вертухаям і охоронцям диктаторського режиму не зупинятися на досягнутому, адже місто-СІЗО для них надто маленька перспектива, – прямуйте до створення країни-СІЗО, тобто одного великого концтабору.

А проте, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що кремлівський бункерний щур уперше за 22 роки відчуває можливість втратити з власних пазурів влади у РФ, у хід пішла форсована сталінізація.

Читайте також:
Опінії
Новий закон позбавляє громадян, підприємства, органи влади та місцевого самоврядування будь-яких механізмів захисту
08:19
Світ
Вірнопідданий кремлівський васал Алєксандр Лукашенко вкотре опинився у складній ситуації, а білоруська економіка на межі виживання.
24 травня, 21:29
Світ
Подібно до всіх нині живих та давно померлих азійських узурпаторів, китайський лідер переконаний, що житиме довго і щасливо...
21 травня, 19:24
Політика
Відомий на Росії борець із путінським режимом Євгєній Ройзман оштрафований у примусовому порядку на загальну суму $3242.
19 травня, 17:08
Опінії
Така зухвалість та безкарність під час страшної війни є ознакою замовної помсти президента Зеленського та голови офісу президента Єрмака
15 травня, 09:10
Політика
Російський авторитарний режим розуміє, що Україну не вдасться загарбати, як планувалося, тому доведеться обрати слабкішу жертву.
11 травня, 19:34