На Шрі-Ланці оголосили надзвичайний стан через нестачу харчів

СВІТ
01.09.2021, 11:54
На Шрі-Ланці оголосили надзвичайний стан через нестачу харчів
Фото: Eastern Eye

Острівній південноазійській країні загрожує масовий голод, влада закликала шріланкійців зробити запаси продуктів і медикаментів.

Відповідне звернення на своїй публічній сторінці у Facebook оприлюднив президент Ґотабая Раджапакса, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Голова держави вже санкціонував запровадження надзвичайного стану, а серед основних причин найбільшої за останнє десятиліття кризи назвав неможливість вгамувати пандемію коронавірусу.

«Я звертаюся до кожного дорослого громадянина нашої країни! Сьогодні ми протистоїмо двом напастям — COVID-19 і нестачі харчів. Тому закликаю запастися цукром, рисом та іншими щоденними продуктами споживання. Влада зі свого боку робитиме все можливе, аби стабілізувати цю кризову ситуацію», — заявив президент Шрі-Ланки.

Крім того, Ґотабая Раджапакса призначив тимчасового Ґенерального уповноваженого комісара, який слідкуватиме за дотриманням надзвичайних правил і відповідатиме за постачання 21-мільйонному населенню необхідних товарів.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що за прогнозом ООН, до 10 мільйонів мешканців М'янми, де стався військовий переворот, також будуть голодувати.

Читайте також:
Новини
Принесений на багнетах армії РФ химерний "русскій мір" повернув колись перлину українського Приазов'я в епіцентр гуманітарної катастрофи.
28 червня, 20:15
Економіка
Продовольча та соціально-економічна кризи, викликані пандемією коронавірусу і російською агресією, значно гірші, ніж у 2007-2008 роках.
25 травня, 20:36
Економіка
У Донецькій області через постійні обстріли російських окупантів зупинило роботу найбільше в Європі підприємство з солевидобутку.
23 травня, 21:14
Економіка
Путінська широкомасштабна війна на українській землі поставила світ на межу голоду і дефіциту харчових продуктів.
07 березня, 07:51
Опінії
Окрім пандемії у країні тотальний неврожай, але на порядку денному Зе-влади чомусь виключно "інтелектуальний локдаун".
07.12.2020, 14:00
Світ
Продовольча криза у Венесуелі нагадує початок Голодомору.
15.05.2020, 14:25