На відміну від Лободи існують речі, які не купуються на базарі

26 червня, 21:41
На відміну від Лободи існують речі, які не купуються на базарі
Фото: Facebook

Будьте певні, голос має значення. І один воїн у полі може зробити ворога!..

«Хто дав тобі гроші?», «Тебе хтось проплатив?», «Ти тут лише за гроші». Ви прослухали скавчання продажної виконавиці ротом Свєти Лободи.

Останнім часом усе більше подібного пишуть "аватарки з котами" волонтерам, військовим, адекватним журналістам і небайдужим громадянам. Після того, як це озвучила одна хабалиста пєвіца надутими губами у Харкові до неповнолітньої активістки – про це варто поговорити.

Цей наратив є чистою імпортованою історією із РФ. Де свобода думки, свобода творчості, власна позиція і суб'єктість обов'язково пояснюється тим, що тебе "хтось проплатив".

Це слизька дорога, адже Путін та основні планувальники війни в Україні були упевнені, що варто тут проплатити кількох гельмінтів у виглядів Медведчука, Мураєва та їхній ляльковий театр на телебаченні – і все схвачено.

Ще донині Путін упевнений, що у нас тут є "західні господарі", "завербовані США" і якісь "нацисти", яких хтось проплатив, аби вони не давали русскому народу розправити тут проперджені сімейні труси на повну потужність. Ну, повна ж нісенітниця!

Коли чимало років працюєш на РФ, і в цьому бізнесовому полі – у тебе атрофується відчуття власної країни. Так от, дорогенькі мої розумники – левова частка реально важливих справ у нашій країні робиться абсолютно безкоштовно і на горизонтальних зв‘язках.

Якби українці чекали від когось гонорарів, то у нас би не було ні виборів, ні революцій. І війну давно би просрали, не робилося би (вибачте на слові!) ні-хє-ра!

Кожен, хто сьогодні заговорює про "вас проплатили", "ти тут лише за гроші" до людей, які своїми горбами тримають крихку незалежність і стоять над прірвою авторитаризму – це курвєйші курви, які самі звикли скуповувати все за гроші. Ефіри, лояльність і впізнаваність...

Купити за гроші справді можна багато: кружевні труси, хамон і мавіки. Можна найняти спеціаліста, який трошки повитирає твої зашквари у інтернеті.

Однак є речі, які не купуються на базарі:

  1. Реальна людська суб'єкність.
  2. Елементарна гідніть.
  3. І врешті Батьківщина, – як би зараз не намагалися торгаші із нульових вигідно продатись.

Я рада, що зараз повсюдно лускаються мильні бульбашки Насті Камєнскіх, Потапа, Лободи, Ями та інших, бо треба чітко бачити, яким гнилим м'ясом із зеленими мухами нас годували двадцять років. Зросійщення і того часу, коли можна було купити зірковість за гроші пузатого папіка.

Автор : Марина Данилюк-Ярмолаєва
Читайте також:
Політика
Ворог прагне знищити українську згуртованість, тому розпалює конфлікти всередині нашого суспільства. Одним із них є так зване мовне питання.
12 листопада, 11:45
Історія
Жителі Країни висхідного сонця виховували потомство на цінностях честі. Шляхетність, якою надихаються на Заході, у них досі у крові.
15 жовтня, 10:23
Полтава
Ви — опора нації. Ваша праця — безцінний дар для поколінь, які зростають. Вам завдячують юні українці за наданий квиток у майбутнє.
01 жовтня, 18:57
Війна
Попереду шалені повоєнні роки. Вижити у цьому лихолітті буде важче, ніж на фронті...
01 жовтня, 16:39
Життя
Слово одного старого карпаторуського боярина іменем Горзова...
27 серпня, 21:31
Світ
Начебто нічого особливого, просто щемлива сцена на фото: чоловік читає газету, а поряд стоїть його дружина...
26 серпня, 16:01