На Волині висадили 1 мільйон нових дерев, – Держлісагентства

01.10.2021, 13:30
На Волині висадили 1 мільйон нових дерев, – Держлісагентства

Поки "президент Голобородько" переливає з пустого у порожнє, у Волинській області вже висадили перший мільйон молодих дерев.

Відповідний фотозвіт виклала пресслужба на сайті Державного агентства лісових ресурсів, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що місцеві лісівники провели заходи з відновлення та створення екосистеми на території області загальною площею більш ніж 160 гектарів.

«Було висаджено понад 1 мільйон сіянців дерев. Серед них є основні лісові породи, такі як сосна і дуб, а також супутні – береза, ялина, вільха», – прокоментували подію у Держлісагентстві.

Водночас у відомстві закликають громадян не стояти осторонь озеленення всієї країни й долучатися до розпочатої сьогодні – 1 жовтня 2021 року – загальнонаціональної висадки дерев.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", Україна запозичить досвід Німеччини у сфері деревозаготівлі, щоби зберегти природний стан предковічних Карпатських лісів.

Читайте також:
Економіка
Жителі та влада Комарської громади Донецької області стали на захист степу з метою зберегти наявну екосистему.
24 лютого, 06:51
Світ
Третю добу поспіль вогнеборці другої за величиною південноамериканської країни намагаються приборкати масштабне полум'я.
19 лютого, 13:56
Економіка
Внаслідок природних і антропогенних чинників, чисельність риби у річках України невпинно зменшується.
08 лютого, 07:42
Полтава
Правоохоронці провели превентивні заходи щодо запобігання незаконному полюванню на території Полтавщини.
21.12.2021, 15:00
Новини
Мисливці, природоохоронці та поліціянти сформували спільні рейдові групи з метою недопущення порушень правил полювання на Сумщині.
14.12.2021, 09:54
Кримінал
Чиновники готуються притягнути до відповідальності винних у незаконному знищенні деревних насаджень у Київській області.
08.10.2021, 08:01