На Волині висадили 1 мільйон нових дерев, – Держлісагентства

01.10.2021, 13:30
На Волині висадили 1 мільйон нових дерев, – Держлісагентства

Поки "президент Голобородько" переливає з пустого у порожнє, у Волинській області вже висадили перший мільйон молодих дерев.

Відповідний фотозвіт виклала пресслужба на сайті Державного агентства лісових ресурсів, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що місцеві лісівники провели заходи з відновлення та створення екосистеми на території області загальною площею більш ніж 160 гектарів.

«Було висаджено понад 1 мільйон сіянців дерев. Серед них є основні лісові породи, такі як сосна і дуб, а також супутні – береза, ялина, вільха», – прокоментували подію у Держлісагентстві.

Водночас у відомстві закликають громадян не стояти осторонь озеленення всієї країни й долучатися до розпочатої сьогодні – 1 жовтня 2021 року – загальнонаціональної висадки дерев.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", Україна запозичить досвід Німеччини у сфері деревозаготівлі, щоби зберегти природний стан предковічних Карпатських лісів.

Читайте також:
Життя
Виверження вулкана спровокувало порушення супутникового зв’язку
24 травня, 08:05
Життя
Деякі істоти на Землі можуть похвалитися неймовірно довгою тривалістю життя, яке набагато перевищує середнє життя людини.
03 травня, 10:01
Кримінал
Китайський сюзерен вимагає від свого російського васала ресурси, які нескінченним потоком мають постачатися до Піднебесної.
12 квітня, 17:54
Політика
Міндовкілля погодило знищення території, яку збиралось заповідати!
31 березня, 18:26
Полтава
На тлі спротиву російській воєнній агресії у тилових містах України не припиняється нищення навколишнього середовища.
20 березня, 21:09
Життя
Нещодавно голова Держлісагентства оголосив про намір збудувати 500 кілометрів нових лісових доріг.
16 березня, 20:05