Нацгвардійці похизувалися фронтовим всюдиходом

ВІЙНА
09 січня, 22:03
Нацгвардійці похизувалися фронтовим всюдиходом

Широкомасштабне російське вторгнення змусило розвиватися шаленими темпами не тільки українське вояцтво, а й промисловість з інноваціями.

Яскравим тому свідченням є вітчизняна чотириколісна розробка типу баґі, інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на пресслужбу Національної гвардії.

Зазначається, що спільнота волонтерів-інженерів із виробничими потужностями створила спеціальний фронтовий всюдихід для здійснення нашими захисниками швидких і водночас коротких маневрових виїздів.

«Одна з головних переваг України у цій війні – золоті руки та світлі голови українців, які створюють, конструюють та допомагають нам військовим в досягнені перемоги над ордою. Наприклад команда "Vols" створює мобільні автомобілі-баґі, які можуть швидко і непомітно довезти, евакуювати та боронити. Дякуємо за активну участь в обороні країни, з вами ми найсильніші!», – прокоментували ситуацію у пресслужбі НГУ.

Водночас не уточнюється, пройшли вказані моделі випробування безпосередньо у зоні бойових дій чи ні, але їхня наявність на передовій дозволить миттєво вивозити поранених.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", військовослужбовці Бригади швидкого реагування Національної гвардії стоять на варті незламного міста Бахмут.

Читайте також:
Історія
У лютому 1974 року Ілону Маску не було і трьох років, а у Запорізькому машинобудівному інституті вже презентують інноваційну розробку.
17 лютого, 20:13
Світ
Це допоможе покінчити із залежністю від викопного палива
13.12.2022, 13:55
Світ
Цілорічне стабільне електропостачання з відновлюваних джерел енергії під час зміни сезонів і мінливих погодних умов можливе.
08.11.2022, 09:03
Життя
Здолати відстань завдовжки 55 мільйонів кілометрів у космічному просторі менше ніж за тиждень можна буде завдяки унікальному кораблю.
01.07.2022, 20:32
Світ
Майбутнє вже у Таллінні, а Полтава, завдяки команді Олександра Мамая, повертається у кам'яний вік, втрачаючи туристичну привабливість.
14.02.2022, 11:51
Світ
Система забезпечує точне усунення загроз на землі, у повітрі та на морі
17.01.2022, 18:39