Нацгвардійці похизувалися фронтовим всюдиходом

ВІЙНА
09 січня, 22:03
Нацгвардійці похизувалися фронтовим всюдиходом

Широкомасштабне російське вторгнення змусило розвиватися шаленими темпами не тільки українське вояцтво, а й промисловість з інноваціями.

Яскравим тому свідченням є вітчизняна чотириколісна розробка типу баґі, інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на пресслужбу Національної гвардії.

Зазначається, що спільнота волонтерів-інженерів із виробничими потужностями створила спеціальний фронтовий всюдихід для здійснення нашими захисниками швидких і водночас коротких маневрових виїздів.

«Одна з головних переваг України у цій війні – золоті руки та світлі голови українців, які створюють, конструюють та допомагають нам військовим в досягнені перемоги над ордою. Наприклад команда "Vols" створює мобільні автомобілі-баґі, які можуть швидко і непомітно довезти, евакуювати та боронити. Дякуємо за активну участь в обороні країни, з вами ми найсильніші!», – прокоментували ситуацію у пресслужбі НГУ.

Водночас не уточнюється, пройшли вказані моделі випробування безпосередньо у зоні бойових дій чи ні, але їхня наявність на передовій дозволить миттєво вивозити поранених.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", військовослужбовці Бригади швидкого реагування Національної гвардії стоять на варті незламного міста Бахмут.

Читайте також:
Світ
В одному з найбільших оновлень ChatGPT, OpenAI запустила два нових способи взаємодії зі своїм застосунком
вчора, 09:34
Світ
Майбутнє, яке раніше вважалося науковою фантастикою, нарешті стало дійсністю і країна висхідного Сонця доводить це на практиці.
08 вересня, 18:16
Життя
Це має потенціал не тільки покращити виявлення генетичних захворювань, але й змінити наше розуміння генетичного різноманіття нашого виду
08 серпня, 14:22
Політика
Унікальне протимінне взуття під назвою "Павук" розпочали випускати у цехах Українського ресорного центру на Харківщині.
30 липня, 20:07
Світ
Небесний простір від Каспійського моря до моря Егейського тепер під надійним і міцним турецьким куполом із назвою "HAKİM".
20 червня, 20:27
Світ
Біоінженери зі стартапу "Cortical Labs" у місті Мельбурн взялися за впровадження радикальної ініціативи загальною вартістю $10 мільйонів.
21 квітня, 20:33