Бахмут тримають незламні воїни із Нацгвардії

ВІЙНА
08 січня, 17:48
Бахмут тримають незламні воїни із Нацгвардії

Зруйнована постійними російськими обстрілами та бомбардуваннями українська фортеця Донбасу продовжує чинити опір агресорам.

Про це з околиць незламного міста Бахмут звітують бійці Бригади швидкого реагування Національної гвардії, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що над населеним пунктом продовжує майоріти синьо-жовтий стяг наперекір щоденним ворожим штурмам і цілодобовим боям наших захисників проти загарбників із РФ.

«Щоденні маленькі невідомі подвиги українських воїнів Нацгвардії, Збройних сил, інших підрозділів Сил оборони. Погода змінилася і мороз укріпив землю й перевіряє на витримку. Здається, що тут ніхто не спить – ні наші, ні ворог. Обстріли не припинялися. Бахмут уже став історією абсурду, де ворог, який має незліченні необроблені землі, готовий стирати життя сотень росіян заради взяття кожної безіменної лісопосадки», – прокоментували ситуацію на фронті у пресслужбі НГУ.

Водночас воїни-нацгвардійці уточнюють, що незламне місто-фортеця Донеччини стоятиме стільки, скільки зможуть українці, які стали тут новими кіборгами-Героями.

Також "Останній Бастіон" нагадує читачам, що російським окупантам не вдалося зіпсувати свята танкістам із лав 17 Криворізької бригади, які також боронять Бахмут.

Бахмут тримають незламні воїни із Нацгвардії_1
Читайте також:
Війна
Окупаційно-терористичний контингент РФ запровадив суворі обмеження у захопленій торік Сіверськодонецькій агломерації.
23 березня, 18:46
Опінії
Слобожанський край під щільним вогнем окупантів із РФ. Ворог чимдуж тисне зі Сходу, постійно обстрілюючи з Півночі...
12 березня, 18:35
Війна
Сватівській і Кремінський напрямки не поступаються тяжкості боїв Бахмутському й Вугледарському, де росіяни штурмують позиції ЗСУ.
25 лютого, 22:07
Війна
Східний фронт палає вогнем, до зубів озброєна багатотисячна російська навала не сповільнюється ні на день, воліючи загарбати наш Донбас.
16 лютого, 20:13
Війна
За словами Череватого, керівник цієї ділянки фронту - командувач Сухопутних військ Олександр Сирський.
15 лютого, 09:41
Війна
Це вже, навіть, не руська рулетка
13 лютого, 12:03