Бахмут тримають незламні воїни із Нацгвардії

ВІЙНА
08.01.2023, 17:48
Бахмут тримають незламні воїни із Нацгвардії

Зруйнована постійними російськими обстрілами та бомбардуваннями українська фортеця Донбасу продовжує чинити опір агресорам.

Про це з околиць незламного міста Бахмут звітують бійці Бригади швидкого реагування Національної гвардії, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що над населеним пунктом продовжує майоріти синьо-жовтий стяг наперекір щоденним ворожим штурмам і цілодобовим боям наших захисників проти загарбників із РФ.

«Щоденні маленькі невідомі подвиги українських воїнів Нацгвардії, Збройних сил, інших підрозділів Сил оборони. Погода змінилася і мороз укріпив землю й перевіряє на витримку. Здається, що тут ніхто не спить – ні наші, ні ворог. Обстріли не припинялися. Бахмут уже став історією абсурду, де ворог, який має незліченні необроблені землі, готовий стирати життя сотень росіян заради взяття кожної безіменної лісопосадки», – прокоментували ситуацію на фронті у пресслужбі НГУ.

Водночас воїни-нацгвардійці уточнюють, що незламне місто-фортеця Донеччини стоятиме стільки, скільки зможуть українці, які стали тут новими кіборгами-Героями.

Також "Останній Бастіон" нагадує читачам, що російським окупантам не вдалося зіпсувати свята танкістам із лав 17 Криворізької бригади, які також боронять Бахмут.

Бахмут тримають незламні воїни із Нацгвардії_1
Читайте також:
Опінії
Найбільше місто українського сходу, яке від літа 2014 року перебуває в окупації, виживає у нових умовах. Влада там у руках московитів.
29 березня, 20:24
Війна
Українськими захисниками також знищено ворожий склад із боєприпасами. Це завдало серйозного клопоту окупантам у Донецькій області.
07 березня, 19:04
Війна
Понад 1300 знищених ворогів за минулу добу на фронті. Високі цифри втрат росіян не тільки у живій силі, а що найголовніше — техніці.
20.10.2023, 21:45
Війна
Чим рішучіше просуваються Сили оборони України на фронті, тим гучніше стає у відносно тилових, тимчасово окупованих росіянами містах.
05.09.2023, 19:57
Війна
Скупчення 100-тисячного окупаційно-терористичного контингенту РФ на Куп'янському напрямку загрожує найбільшому місту Сходу України.
24.08.2023, 17:53
Війна
Зустріч мають провести у нікому непідконтрольному безлюдному місті Шебекіно. Вячеслав Гладков готовий приїхати у пункт призначення...
04.06.2023, 18:14