Небесні очі, сповнені гніву, допомагають НГУ ефективно «мінусувати» ворога

ВІЙНА
08.04.2023, 19:55
Небесні очі, сповнені гніву, допомагають НГУ ефективно «мінусувати» ворога

Гостомель показав, – росіяни не вміють воювати з честю та гідністю, а тільки підступно знищувати все, чого не здатні загарбати...

Про це у відвертому інтерв'ю заявив учасник боїв за місто-фортецю у степу Бахмут, доброволець із лав Бригади швидкого реагування "Рубіж" Національної гвардії України на псевдо "Красивий".

Інформаційна агенція "Останній Бастіон" люб'язно викладає сповідь українського захисника, який продовжує боронити всіх нас від московитської агресії у Донецьких степах.

Небесні очі, сповнені гніву, допомагають НГУ ефективно «мінусувати» ворога_1

– На початку торішнього широкомасштабного вторгнення російських окупантів артилерист-нацгвардієць був ще строковиком у своїй бригаді. Тільки після боїв за Київ "Красивий" наважився підписати контракт і вирушив на Схід. Розкажи, як воно, – боронити столицю проти чисельнішого ворога?

– Моє бойове хрещення було якраз у Гостомелі. Наше завдання було відпрацювати по посадковій смузі в районі аеропорту "Антонов" для того, щоб не дати ворогу успішно висаджувати свій десант. Потім були різні завдання...

Ми знищували російські колони, які йшли на Київ майже парадним маршем, завдавали удари по скупченнях ворога. Тоді роботи було багато, працювали 24 години на добу та не давали ворогу розслабитися.

– Під час оборони ти тільки починав опановувати всі особливості свого фаху на практиці. Тепер же набутий торік у лютому-березні досвід, очевидно, став у пригоді вже на Донеччині.

– Звісно. Зараз, на Бахмутському напрямку, мені насправді набагато простіше, бо я вже знаю, як реалізовувати свої навички в різних ситуаціях. Хочеться, звичайно, більше боєприпасів, бо цілей вистачає.

Але зате ми навчилися працювати дуже точно та на ураження. Це відрізняє нашу роботу від ворога, вони можуть просто вистрілювали сотні боєприпасів у поле або ліс, а в ціль так і не влучити.

– Наскільки відомо, максимально ефективно знищувати ворога нашим артилеристам допомагає аеророзвідка. Ваш підрозділ теж за допомогою БПЛА ідентифікує цілі та корегує вогонь?

– Ще б пак, адже без цього – ніяк! Зовсім нещодавно знищили російський мінометний розрахунок. Особисто мені подобається те, що гарно взаємодіють розвідка і штаб. Дрони знаходять цілі, штаб дуже швидко їх обробляє й остання справа за нами. З такою зв'язкою можна швидко вражати цілі.

Ворога ми реально дратуємо, дуже часто вони намагаються нас подавити. Але сусідні підрозділи нам допомагають і ворожа артилерія замовкає на певний час. Недарма такі бойові дії називають "війною артилерії". Я думаю, саме та сторона, яка володіє артилерійською перевагою та має висококваліфікованих фахівців, займатиме більш вигідне становище по всій лінії фронту.

Хоч у ворога більше заліза – у нас на противагу є відданість цілі, справі та дух наших воїнів. Працювати тут доводиться вдень і вночі, бо я сам розумію, як нашим піхотинцям несолодко. Наше завдання: максимально зробити їхнє життя трохи легшим. Саме це мене і мотивує. Що своїми діями ти можеш і врятувати життя наших хлопцям, і завдати максимальну шкоду ворогу у той момент, коли він не буде на це чекати...

Насамкінець "Останній Бастіон" закликає згадати про те, що нині місто-фортецю Бахмут разом із побратимами з лав Збройних Сил України також тримають і незламні воїни із Нацгвардії.

Небесні очі, сповнені гніву, допомагають НГУ ефективно «мінусувати» ворога_3
вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Ми повинні очистити від російських окупантів святу українську землю!
10:50
Новини
Жоден уряд, жоден політик, вождь і лідер не здатен зробити для нас більше, ніж ми можемо зробити самі.
20 лютого, 17:31
Історія
У ніч на 20 січня 1990 року радянські війська увійшли до Баку, де йшли антиурядові протести
19 січня, 09:05
Опінії
Об'єктом знищення є не чиновники, а всі українці. Об'єктом геноциду є не держава, а нація.
12 січня, 11:01
Опінії
Я вірю, що з такою кількістю патріотів Україна переможе у цій страшній війні, бо ніхто і ніколи не зламає нас.
03 січня, 11:20
Опінії
Дай Боже, щоб він був переможним!
01 січня, 09:08