Нацгвардійці знищили 100 російських танків за січень

ВІЙНА
31 січня, 08:20
Нацгвардійці знищили 100 російських танків за січень

Минув перший місяць 2024 року, а наші захисники перетворили на брухт сотню ворожих панцерників. Кількість утилізованої техніки збільшується.

Про це у прямому етері загальнонаціонального телемарафону розповів речник Національної гвардії полковник Руслан Музичук. Кадровий військовослужбовець стверджує, що найбільше російських танків знищено на Куп'янському, Лиманському та Бахмутському напрямках.

Наголошено, як нацгвардійці у складі визначених угруповань Сил оборони міцно утримують визначені позиції, продовжуючи вести бойові дії на Східному фронті. Ворог не рахується із власними втратами, тому штурмові танкові з'єднання сточуються буквально щодоби.

«Інтенсивність з якою ворог намагається штурмувати наші позиції досить висока. Протягом лише минулої доби відбулося 70 боєзіткнень. На Куп'янському і Лимарському напрямках противник збільшив застосування бронетехніки. За минулий тиждень гвардійці знищили 38 танків вздовж усієї лінії фронту.

А загалом від початку 2024 року підтверджено знищення підрозділами Нацгвардії більш як 100 танків ворога. На Бахмутському напрямку гвардійці утримують визначені позиції, тривають бої, окупанти намагаються просуваються вперед до навколишніх сіл, звужувати сіру зону та витісняти наші підрозділи», — зазначив полковник Руслан Музичук.

Насамкінець медіаагенція Останній Бастіон нагадує читачам про те, як нещодавно нацгвардійці показали роботу вітчизняного панцерника «Новатор» в умовах фронту. Цей броньований позашляховик дозволяє вести маневрові бої проти росіян.

Читайте також:
Опінії
Нинішні влучно удари по російських нафтопереробних заводах яскраве тому підтвердження. Сподіваємося на продовження «бавовни».
15 березня, 07:12
Економіка
Політики, урядовці та підприємці вже очікують найбільшого, принаймні від часів завершення Другої світової війни, «золотого контракту».
10 березня, 18:11
Війна
Попри те, що українське військо здебільшого перейшло до маневрової оборони, є підрозділи, котрі відсувають лінію фронту разом із ворогом.
26.12.2023, 07:18
Кримінал
Вітчизняні прокурори перестали брати на себе відповідальність щодо арештів. Суди почали сумніватись щодо суворості покарання.
30.11.2023, 10:52
Війна
Це село на Донеччині перебувало в окупації від самого початку торішнього повномасштабного вторгнення РФ. Нині там пустка смерті.
03.10.2023, 18:46
Світ
Міністерство оборони Азербайджанської республіки оголосило про здійснення антитерористичних заходів на своїй міжнародно визнаній території.
19.09.2023, 17:22