Наша Нація бореться за свою землю-Матір

Опінії
01.11.2023, 19:34
Наша Нація бореться за свою землю-Матір
Фото: Facebook

Ми — наступне покоління, після гетьмана Сагайдачного, яке знищить Москву. Крізь понад 400 років, яке перенесе війну на територію ворога...

Громадсько-політичнийий діяч, боєць-доброволець 5 Окремої штурмової бригади

Сонце виходить, заходить і знову з'являється в Українському Донбасі. Все в світі змінне, але Бог і Україна — вічні!

Маємо розуміти: російсько-українська війна була неминучою, історичною, є екзистенційною і тотальною війною простору Правди, Свободи та Ідентичності проти симулякру, що є прямою антитезою. Брехні. Рабства. Пустоти.

За формою — це війна української нації проти євразійської імперії. Імперія потребує і живиться територіальними здобутками, («новими територіями) не жаліючи жодних ресурсів і передусім людських.

Нація бореться за свою землю-Матір, домівку-державу, свою правду-ідентичність. У такій несиметричній війні найфатальнішим є погодитися на бездумний обмін людей.

Не лише тому, що у ворога їх як мінімум учетверо більше. А передусім тому, що людина і є унікальною, невідʼємною частиною нації.

А ця війна і є війною за націю. Відтак як правильним є те, що не має нічого почеснішого як віддати при потребі життя за націю, так і те, що максимальним завданням на війні є берегти кожного члена нації.

Тим хто, віддає життя за націю має бути максимальна честь і повага, тим хто бездумно наражає на смерть — максимальне покарання та зневага... І треба пам'ятати, що наші втрати мають бути як мінімум вчетверо меншими, ніж у ворога.

Щоби мати шанси перемогти математично. Хоча Перемога це все ж не матиматика, — це Віра помножена на Волю.

Наша Нація бореться за свою землю-Матір_1
Читайте також:
Опінії
Треба не про Майдани думати, а про забезпечення снарядами та дронами захисників України.
14:18
Політика
Українцям слід якнайшвидше позбутись зайвого романтизму і заглянути у холодні очі дійсності. Це піде на користь загальноукраїнській справі.
29 лютого, 13:45
Історія
Нація — значно складніший конструкт. Якщо, умовно кажучи, народ є травою, то нація — газоном; якщо народ — хащі, то нація — сад або парк.
27 лютого, 19:17
Війна
В нас один ворог — росія... і один зрадник — влада...
24 лютого, 16:00
Опінії
Ми повинні очистити від російських окупантів святу українську землю!
23 лютого, 10:50
Новини
Жоден уряд, жоден політик, вождь і лідер не здатен зробити для нас більше, ніж ми можемо зробити самі.
20 лютого, 17:31