Наша Нація бореться за свою землю-Матір

Опінії
01.11.2023, 19:34
Наша Нація бореться за свою землю-Матір
Фото: Facebook

Ми — наступне покоління, після гетьмана Сагайдачного, яке знищить Москву. Крізь понад 400 років, яке перенесе війну на територію ворога...

Громадсько-політичнийий діяч, боєць-доброволець 5 Окремої штурмової бригади

Сонце виходить, заходить і знову з'являється в Українському Донбасі. Все в світі змінне, але Бог і Україна — вічні!

Маємо розуміти: російсько-українська війна була неминучою, історичною, є екзистенційною і тотальною війною простору Правди, Свободи та Ідентичності проти симулякру, що є прямою антитезою. Брехні. Рабства. Пустоти.

За формою — це війна української нації проти євразійської імперії. Імперія потребує і живиться територіальними здобутками, («новими територіями) не жаліючи жодних ресурсів і передусім людських.

Нація бореться за свою землю-Матір, домівку-державу, свою правду-ідентичність. У такій несиметричній війні найфатальнішим є погодитися на бездумний обмін людей.

Не лише тому, що у ворога їх як мінімум учетверо більше. А передусім тому, що людина і є унікальною, невідʼємною частиною нації.

А ця війна і є війною за націю. Відтак як правильним є те, що не має нічого почеснішого як віддати при потребі життя за націю, так і те, що максимальним завданням на війні є берегти кожного члена нації.

Тим хто, віддає життя за націю має бути максимальна честь і повага, тим хто бездумно наражає на смерть — максимальне покарання та зневага... І треба пам'ятати, що наші втрати мають бути як мінімум вчетверо меншими, ніж у ворога.

Щоби мати шанси перемогти математично. Хоча Перемога це все ж не матиматика, — це Віра помножена на Волю.

Наша Нація бореться за свою землю-Матір_1
Читайте також:
Війна
Раніше вихідці із південноазійської країни торгували на ринку Барабашово. Після 24.II.2022 деякі із них узяли до рук зброю в армії України.
вчора, 08:28
Історія
Події у Будьонівську показали типове для «російського світу» ставлення влада-народ.
14 червня, 15:35
Війна
За минулі 2 роки серед українців склався доволі негативний образ фіно-угорських народів, яких уособлюють із москвинами. Правда ж інакша.
12 червня, 08:27
Війна
Європа з Америкою уникають обговорення цього питання. Вони готові підтримувати Україну, але не за всяку ціну, бо досі вірять у мир із РФ.
28 травня, 20:38
Опінії
Чому суд виправдав його вбивцю?
25 травня, 18:12
Опінії
Зберегти життя українського солдата «на нулі» можна шляхом докорінних змін. Причому не тільки в армії, а й у державі в цілому тут і зараз.
07 травня, 13:46