Не Херсонщиною єдиною: росіяни підривають дамби на Запоріжжі

ВІЙНА
09.06.2023, 17:18
Не Херсонщиною єдиною: росіяни підривають дамби на Запоріжжі

З метою викликати заболочування, утруднивши очікуване просування українських захисників, Південь стає випаленим окупантами тереном.

Відповідні кадри з тимчасово окупованого Мелітопольського району Запорізької області оприлюднила Харківська правозахисна група, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Станом на вечір п'ятниці, 9 червня, московити цілеспрямовано знищили кілька невеликих іригаційних споруд в околицях міста Якимівка, а також сусідніх населених пунктів.

«Російські військовики, присутні у південних районах Запорізької області, спочатку засипали приватні ставки навколо сіл Чорноземне, Переможне, В'язівка, Петрівка та інших до максимального рівня води, а потім розбомбили дамби. Це призвело до підтоплення дороги на Херсон, а також знищення наявних сільськогосподарських угідь. Повінь, спричинену підривом дамби у Чорноземному, неможливо зупинити. Відбувається заболочення місцевості, а отже і псування родючих земель.

Звісно, нічого з цього не йде у зрівняння за масштабами трагічних наслідків повені, спричинених терактом, який розірвав Каховську греблю. Але підозрілою є схожість всього цього ланцюга подій, який почався не зараз, а понад рік тому. Протягом останніх двох місяців надходили скарги мешканців тимчасово окупованих районів на небезпечно високий рівень води у водосховищі за Каховською дамбою та спричинені цим місцеві підтоплення», – йдеться у звіті Харківської правозахисної групи.

Як і годиться, "Останній Бастіон" закликає читачів пам'ятати про те, що Світовий конгрес українських юристів виснав підрив Каховської ГЕС міжнародним злочином і злочином проти людяності.

Читайте також:
Війна
Причиною падіння літака могла стати «дружня» робота російської ППО
28 березня, 17:50
Війна
Як скоро московські загарбники знову посунуть свої озброєні багатотисячні орди на захід від Ростова-на-Дону, одному Всевишньому відомо...
22 березня, 13:41
Політика
Пекін і Тель-Авів мають спільну мету, яка полягає у знищенні мусульманської громади. Для першого це уйґури, для другого — палестинці.
13 березня, 12:38
Війна
На російські самовиправдання українцям має бути байдуже. Агресор зі Сходу прагне дегуманізації жертви, яку публічно записує до терористів.
08 березня, 08:18
Війна
У кремлівського бункерного діда горять плани взяти Київ та Одесу за 3 дні. Тепер до їхньої реалізації залучені загони чорношкірих бойовиків.
27 лютого, 14:56
Світ
Комуністична диктатура з осердям у Пекіні не ховає хижих намірів щодо «не ханьских народів». Молох китайського ГУЛАГу робить із людей зомбі.
21 лютого, 14:53