Не захист дисертації, а рейдерське захоплення наукового ступеня, – журналіст

27 квітня, 12:36
Не захист дисертації, а рейдерське захоплення наукового ступеня, – журналіст
Фото: Twitter

Вітчизняна наука, якість якої давно викликає сумніви у громадян, поповнилася черговим кандидатом, чиє ім'я тепер "Ілля Кивштейн".

Фактично, "захищене" народним депутатом із ОПЗЖ дисертаційне дослідження ніщо інше як жом на папері об'ємом 245 сторінок, без будь-якої конкретики.

Між тим, усі 13 членів спеціалізованої вченої ради Д 26.891.02 Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України одностайно проголосували "за" надання Іллі Киві наукового ступеня.

«Не захист дисертації, а рейдерське захоплення наукового ступеня. Давайте називати речі своїми іменами. Визнати Киву кандидатом наук – це як визнати "ЛНР" державою. Пусте», – написав на своїй сторінці у Facebook луганський журналіст Сергій Іванов.

Куди там Ілону Маску з його чіпами та підкоренням космічних просторів, коли в Україні навіть мавпа змогла захистити кандидатську дисертацію, про що раніше повідомляв "Останній Бастіон".

Натомість у Львові викладач Українського Католицького Університету Олександр Ябчанка запустив флешмоб "#ЦеНеНаука", спаливши свій диплом кандидата медичних наук.

Фаховий медик закликав колег вчинити аналогічно і не йти на компроміси із совістю, коли таким психічнохворим особам як Кива присуджують наукове звання.

«Мені надалі соромно називатись кандидатом наук. Це звання остаточно дискредитовано», – написав на своїй сторінці у Facebook Олександр Ябчанка.

Читайте також:
Жоден адепт лівої ідеолоґії не має пропустити визначну подію, яка цієї неділі, 13 червня, відбудеться у місті Салем у штаті Таміл-Наду.
12 червня, 15:15
Туалети також повинні бути обладнані золотистими йоржиками.
02 червня, 19:34
В такий дивний спосіб фани "залізного щура" "захищають" Сибір.
26 травня, 21:16
Раніше вона пропонувала узаконити в Україні приватні військові кампанії, обмежити свободу слова та заборонити критику ЛГБТ.
24 травня, 17:56