Оборонна промисловість Фінляндії дихає на ладан

СВІТ
22 липня, 16:42
Оборонна промисловість Фінляндії дихає на ладан

Збройна допомога Україні поставила фінляндську оборонну промисловість у критичну ситуацію, заводи мусять працювати у 4 зміни.

Такі відомості оприлюднила інформаційна агенція із посиланням на результати журналістського розслідування співробітників впливового видання "Uusi Suomi".

Російська воєнна агресія на виснаження проти України поглинає величезну кількість боєприпасів та іншої військової техніки, яку нам невеликим обсягом надають західні партнери.

Наші іноземні колеги з'ясували, що провідне військово-промислове підприємство Фінляндії "Puolustus- ja Ilmailuteollisuus ry" працює понаднормово у 3-4 зміни заради втамування снарядного голоду української артилерії.

«До минулого року у нас не було стільки запитів і замовлень. Заводи та виробничі цехи вимушені відповісти на прохання України про допомогу, яка відчуває нестачу боєприпасів. Робота оборонних підприємств вперше після Другої світової війни поставлена у нові умови, адже бойові дії вимагають забагато снарядів, як для гаубиць, так і для танків і бронетранспортерів. Спрогнозувати подальше майбутнє важко. Цілком вірогідно, доведеться відкликати з відпусток працівників, а можливо і пенсіонерів», – прокоментувала ситуацію генеральний секретар Міністерства оборонної та авіаційної промисловості Суомі пані Туйя Каранко.

Водночас за повідомленням журналістів видання "Uusi Suomi", фінляндський ВПК має недостатні ресурси порівняно з попитом, а тамтешні підприємства вже вичерпали свої запаси, які не відповідають вимогам ведення бойових дій високої інтенсивності.

Прикметно, але про аналогічну ситуацію з виробництвом боєприпасів і звичайних артилерійських снарядів калібру 155-мм скаржилися чиновники США, тому у Білому домі ухвалили рішення про передачу касетних бомб.

Між тим, як раніше повідомляла медіаагенція "Останній Бастіон", станом на липень 2023 року українська економіка також не в змозі стати на "військові рейки"; на це є вагомі причини.

Читайте також:
Війна
Військово-промисловий об'єкт знаходиться у спальному районі російської столиці під назвою Нєкрасовка. Там виробляють смертоносні ракети.
08 листопада, 16:32
Війна
Як відомо, ресурсна федерація Московії налагоджує у себе виробництво іранських дронів-камікадзе з нуля. Але щось як завжди пішло не так.
21 вересня, 16:49
Опінії
Натомість ракети ресурсна федерація московії почала штампувати із новими потужностями, ніж було до 24 лютого 2022 року.
15 вересня, 18:14
Війна
Усе частіше на ресурсній федерації московії спалахують промислові підприємства, які виконують оборонні замовлення держави-агресорки.
14 вересня, 17:09
Політика
Потреби гармашів і пушкарів фронтових підрозділів Сил оборони України невдовзі задовольнять європейські промисловці.
07 вересня, 18:14
Війна
Окупаційно-терористичний режим РФ вирішив поставити смерть на потік, не обмежуючись іранськими технологіями для вбивства українців.
07 вересня, 16:00