Окупанти огризаються і не мають наміру відступати до Волги

Опінії
27 вересня, 18:34
Окупанти огризаються і не мають наміру відступати до Волги
Фото: Facebook

Усі віки війна була поруч з нами. У нашій землі засіяно безліч куль, наконечників стріл, бойових сокир, які прямо натякали – буде війна.

Народний депутат України VIII скликання

Після оголошення мобілізації росіяни буквально у наступний день пішли на нашій ділянці у наступ. У нашій війні тут негайно щезла рутина, коліщатка усіх армійських механізмів закрутилися на повну.

Противник закинув нам під ніс вночі взвод солдат, вони залягли у старих окопах, впритул до наших. Атакуючих підтримує бронетехніка у кількості, якої я тут раніше не бачив:

  • танки під'їжджають по одному, по двоє, по троє, розряджаються по наших позиціях, і тікають назад;
  • бойові машини десанту так само шмигають туди-сюди, підкидають поповнення і вивозять поранених; не всім їм вдається від'їхати неушкодженими.

До речі, "бехи" ці – достатньо дорога техніка, у них дві спарені гармати, 100 мм і 30 мм. Власне, на підтримку своїй піхоті росіяни викочують важкі вогнемети, які стріляють некерованими ракетами, а розриви від них гучніші, як ніби від авіабомб.

Місця в окопах для піхотного авангарду мало, вони набилися, як оселедці у банці. Біля бруствера одного з їхніх окопів відучора лежить убитий росіянин.

Підозрюю, що його тіло викинули з укриття, бо там і так їм тісно...

Бронетехніка до них приїжджає – бачив, як поранений, що ледве стояв на ногах, відчайдушно махав руками, а потім заліз на танк – але, мабуть, не до того їм там, щоб забирати трупи. Загалом, бої тут нагадують Мощун під Києвом.

За відчайдушністю атак, за конфігурацією бою і навіть за технікою, яка тут проти нас все нагадує битву за Мощун. Хіба поки що масштаби менші, але знов-таки, це поки що...

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Війна
Оновлена незалежна Україна народжується у муках. Ніхто не подарує свободи крім нас самих, доведено історією...
вчора, 08:30
Війна
Так звані "Вовки Турану" оголосили власну війну ресурсній федерації московії, яка десятиліттями уярмлює чисельні тюркські етноси.
21 листопада, 17:01
Політика
Але справжню Свободу нам ще тільки належить здобути у кровопролитній боротьбі.
21 листопада, 09:15
Спорт
Кінцевою метою об'єднаних підрозділів Сил оборони України є звільнення всієї території країни від російських агресорів включно Кримом.
20 листопада, 19:18
Політика
Можливий переговорний процес щодо деокупації нашого півострова буде схожий на акт капітуляції ресурсної федерації московії.
18 листопада, 17:00
Світ
Російська держава заслужила на безславну смерть і будь-який тамтешній ліберал не має успадкувати кремлівський трон від бункерного щура.
16 листопада, 09:51