Окупантам не вдалося зіпсувати свята танкістам 17 Криворізької бригади

ВІЙНА
06.01.2023, 22:37
Окупантам не вдалося зіпсувати свята танкістам 17 Криворізької бригади

Попри Різдво і Новий рік українські захисники насипають подарунки бездушним російським окупантам, перемелюючи їх на Бахмутському напрямку.

Відповідний фотозвіт зі буремного Східного фронту оприлюднила пресслужба 17 окрема танкова Криворізька бригада імені Костянтина Пестушка, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, жодного перемир'я московські загарбники не дотримуються ні на секунду, навпаки намагаються захопити більше української землі у Донецькій області.

«Тут на Бахмутському напрямку немає свят, як у тилу. Вбивати – це взагалі не свято. Під ялинками – заміновано, розтяжки, такі вже в нас тут подарунки. Наш різдвяний стіл – банка тушкованки на слабкому вогні. Коли сходить перша зірка – ми радіємо. Як і всі, наче діти...

У безхмарну ніч краще видно ворога. Наші думки завжди вдома. Вони біля тих заради кого ми стоїмо – непохитно, міцно, в холодній землі. У нашому серці – любов. У нашій душі – Бог. З нами Україна. Вітаємо з Різдвом і Новим роком. Завдяки нашим воїнам-героям можемо сказати один одному ці слова на своїй землі», – йдеться у повідомленні пресслужби 17 ОТБр.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями з Тюменського полігону в Україну виїхав ешелон із мобілізованими окупантами, йдеться про дивізіон гармашів та танкістів.

Окупантам не вдалося зіпсувати свята танкістам 17 Криворізької бригади_1
Окупантам не вдалося зіпсувати свята танкістам 17 Криворізької бригади_3
Окупантам не вдалося зіпсувати свята танкістам 17 Криворізької бригади_5
Окупантам не вдалося зіпсувати свята танкістам 17 Криворізької бригади_7
Окупантам не вдалося зіпсувати свята танкістам 17 Криворізької бригади_9
Окупантам не вдалося зіпсувати свята танкістам 17 Криворізької бригади_11
Окупантам не вдалося зіпсувати свята танкістам 17 Криворізької бригади_13
Читайте також:
Війна
Прифронтове і багатостраждальне місто Гуляйполе московити вщент розносять авіацією. Під ударами ворога — мости, будинки, дороги.
02 квітня, 12:37
Полтава
Волонтерська підтримка тилом фронтовиків — доказ, що українці — згуртована нація. Дарма, що держава самоусунулася від наближення перемоги.
21 березня, 21:54
Війна
Прямо зараз у Михайлівському Золотоверхому Соборі в останню дорогу провели українських захисників — Анастасію Мар'янчук і Дениса Дайнеко.
21 березня, 13:38
Життя
Організатори обрали лауреатів із понад 14 тисяч фотографій, присвячених флорі й фауні Об'єднаного королівства. Всього нагороджено 17 осіб.
18 березня, 19:17
Позиція
Прямо зараз у Києві триває церемонія прощання із вірним сином України, борцем за свободу Степаном Ільковичем Хмарою. Людей прийшло багато.
25 лютого, 10:24
Кримінал
Неповнолітнього хлопця, на ім'я Олег, вивезли півтора року тому зі знищенного Маріуполя. Тепер підліток «адаптується» у родині загарбників.
24 січня, 20:36