Окупанти розстріляли 6 полонених українських воїнів в Авдіївці

КРИМІНАЛ
18 лютого, 18:11
Окупанти розстріляли 6 полонених українських воїнів в Авдіївці

Воєнний злочин стався цього тижня на позиції «Музей» у районі «Зеніту». Відеодокази вороги поширили у соціальних мережах.

Військовий кореспондент Юрій Бутусов уже оприлюднив перелік закатованих російськими загарбниками незламних оборонців української Донеччини. Побратими із лав 110-ї Окремої механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка впізнали бійців із відео.

На кадрах розстріляні тіла лежать у приміщенні Гаража №1. З'ясувалося, що позиція «Музей» декілька днів була в оточенні, всім, хто був ходячий, довелося із боєм прориватися до основних сил нашої армії; на жаль, 4 поранених та 2 ще ходячих, не мали шансів без евакуації пробитися.

Окупанти розстріляли 6 полонених українських воїнів в Авдіївці_1

«Список з шести важко поранених українських військовослужбовців 110 ОМБр, яких залишили під час прориву з опорного пункту «Зеніт» в Авдіївці 14 лютого. Ці поранені не могли пересуватись самостійно, засоби евакуації для їх вивозу були відсутні. Через повне оточення «Зеніту» якась техніка проїхати для евакуації не змогла.

16 лютого росіяни оприлюднили відео п'яти загиблих українських військових на опорному пункті «Зеніт». Тіла були звалені у воду. Родичі упізнали серед загиблих трьох військових, яких залишили пораненими на «Зеніті»: Григорія Павлова, Андрія Дубницького, Івана Житника. Таким чином, російські військові розстріляли безпомічних неозброєних поранених, яких захопили у полон, і які не могли пересуватись.

Про долю трьох інших поранених, які потрапили у полон на «Зеніті», поки що нічого не відомо. Упізнати всі тіла на російському відео неможливо. Причини оточення деяких наших підрозділів, у тому числі на «Зеніті», причини залишення поранених, причини втрати стратегічно важливої Авдіївки будемо розглядати найближчим часом», — повідомив Юрій Бутусов.

Читайте також:
Війна
Андрєя Мєдвєдєва обвинувачують у порушенні законів і звичаїв війни.
11 липня, 17:35
Війна
У відповідь на російську атаку по Україні 8 липня чеські активісти облили посольство московії у Празі червоною рідиною, що імітує кров
09 липня, 16:35
Світ
ООН сколихнув грандіозний скандал через фальсифікації кількості закатованих Ізраїлем палестинців. В епіцентрі подій — Франческа Албанезе.
08 липня, 07:09
Війна
Прокурори МКС вважають, що Шойгу та Герасимов несуть індивідуальну відповідальність за злочини в Україні
25 червня, 15:00
Політика
Санкції спрямовані проти осіб, пов'язаних з угрупованням Tzav 9.
15 червня, 15:00
Війна
Кремлівський бункерний дід має понести відповідальність за скоєні ним та його ордою злочини. Голодомор українців Маріуполя — один із них.
14 червня, 06:01