Окупанти збільшили висоту польоту «Орланів» до 5500-6500 метрів

ВІЙНА
10 січня, 09:14
Окупанти збільшили висоту польоту «Орланів» до 5500-6500 метрів
Фото: google

ЗСУ подавили безпілотник противника, що унеможливило його подальше використання

Командир 58-ї окремої мотопіхотної бригади ім. гетьмана Івана Виговського розповів про оновлені російські БПЛА «Орлан-10», які окупанти використовують на Донбасі.

Після ротації з району ООС, командир 58-ї бригади Збройних сил України, полковник Кащенко Дмитро Валерійович розповів у інтерв’ю виданню «Військовий кур’єр України» про перебування його військового підрозділу на Донбасі.

Полковник Кащенко зауважив, що українські військові на фронті дедалі більше мають справу із російською повітряною компонентою, а саме з безпілотниками (БПЛА).

«Ми часто стикаємося, наприклад, з російським “Орланом”. Його апгрейджена версія відрізняється тим, що робочу висоту підняли до 5500-6500 м. Ми його на таких висотах не дістаємо, а його оптика та навігація працює таким чином, що не погасити методами РЕБ і він виконує розвідувальні завдання», – розповів командир 58-ї бригади.

Окупанти збільшили висоту польоту «Орланів» до 5500-6500 метрів_1

 «Окрім розвідувальних БПЛА ми зіштовхуємось із тими, що носять бомби, ракети, міни. Тож, відчутно зросла небезпека з повітря – починаючи від саморобок і до октокоптерів із зарядами по 4-6 кг, до того ж вони заносять їх на пристойну відстань», – зауважив полковник Дмитро Валерійович.

Нагадуємо, що у листопаді минулого року, в районі проведення Операції об’єднаних сил засобами радіоелектронної боротьби було примушено до посадки БПЛА «Орлан-10» противника який перетнув лінію розмежування на Донеччині.

Тоді ворожий літальний апарат зовнішніх ушкоджень не зазнав.

Українська РЕБ подавила безпілотник противника, що унеможливило його подальше використання.

Польоти безпілотних літальних апаратів російського виробництва «Орлан-10» відбувається регулярно, періодично підрозділам Об’єднаних сил вдається їх знищувати.

Автор : Сергій Манжос
Читайте також:
Війна
До тепер вільні від московитських загарбників населені пункти Луганської області знищуються до фундаменту ворожою артилерією та авіацією.
15 квітня, 19:14
Опінії
Попри фактичне бункерне становище і спопеляючі канонади арти в Авдіївці продовжує працювати військово-цивільної адміністрації.
25 березня, 09:12
Війна
Чим ближче лінія східного фронту до передових позицій українських захисників, тим мінливішими стають бойові дії проти агресорів.
19 березня, 18:27
Війна
Станом на 18 лютого понад 70% Луганської області перебуває під повним або частковим контролем кремлівської терористичної орди.
18 березня, 20:54
Війна
Справжні сини білоруської землі, які стали на захист України, мають намір вирушити у Приазовські степи задля знищення русні.
17 березня, 21:57
Війна
За поточну добу з боку окупаційних військ московії зафіксовано 75 обстрілів, 71 з яких із застосуванням важкого озброєння
23 лютого, 21:23