Окупанти знищили навіть привезені з росії до Маріуполя автобуси

ВІЙНА
08 липня, 07:01
Окупанти знищили навіть привезені з росії до Маріуполя автобуси

Все, до чого торкається рука московита, – знищується або стає попелом, адже природна сутність варварів спрямована на "витворення" руїни.

Так сталося і з комунальним транспортом Маріуполя, відповідні світлини якого на своєму Telegram-каналі виклав радник міського голови Петро Андрющенко, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, московити зі своїми маріонетками з Донецька напозір декларують "відновлення" тимчасово окупованих населених пунктів Приазов'я, а насправді розкрадають не заторкнуті бойовими діями залишки комунальної інфраструктури.

«Маріуполь на тепер. Уся здатність із відновлення міста окупантами в одній фотографії. Автобус, що було "подаровано" Пітером на вулицях Маріуполя. Розбито вщент без військових дій. А після – розібрано до останнього гвинтика на запчастини. Росія – це руйнація. Єдиний талан росіян – знищення цивілізації», – прокоментував ситуацію Петро Андрющенко.

Крім того, на території Маріуполя повністю знищено єдине міське трамвайно-тролейбусне депо, а вцілілі транспортні засоби (не більше 10 – прим. ред.) вивезено до Донецька як "гуманітарну допомогу" для сепаратистів від Кремля.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", російські окупаційно-терористичні сили не припиняють здійснювати цілодобові обстріли Харкова з далекобійних і реактивних систем.

Окупанти знищили навіть привезені з росії до Маріуполя автобуси_1
вибір редакції
Читайте також:
Війна
Контроль над ущент зруйнованим російським окупаційно-терористичним контингентом Сіверськодонецьком тепер має TikTok-піхота Рамзана Кадирова.
06 липня, 08:12
Війна
Російський "православний" цирк в Україні, що помилково зветься "Церквою", слід негайно заборонити у зв'язку зі сприянням російській агресії.
25 червня, 19:12
Війна
Прямі спадкоємці більшовиків продовжують знищувати українську культурну спадщину на тимчасово окупованих територіях Півдня.
05 червня, 08:43
Війна
Архітектурний шедевр міста Оріхів – будинок Йоганна Янцена – опинився під ударами артилерії російських окупаційно-терористичних сил.
24 травня, 07:51
Світ
Великий Кобзар був розфарбований у російський триколор, а на постаменті можна було побачити відомі елементи російської пропаганди.
22.06.2021, 15:50