Окупанти знищили навіть привезені з росії до Маріуполя автобуси

ВІЙНА
08.07.2022, 07:01
Окупанти знищили навіть привезені з росії до Маріуполя автобуси

Все, до чого торкається рука московита, – знищується або стає попелом, адже природна сутність варварів спрямована на "витворення" руїни.

Так сталося і з комунальним транспортом Маріуполя, відповідні світлини якого на своєму Telegram-каналі виклав радник міського голови Петро Андрющенко, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, московити зі своїми маріонетками з Донецька напозір декларують "відновлення" тимчасово окупованих населених пунктів Приазов'я, а насправді розкрадають не заторкнуті бойовими діями залишки комунальної інфраструктури.

«Маріуполь на тепер. Уся здатність із відновлення міста окупантами в одній фотографії. Автобус, що було "подаровано" Пітером на вулицях Маріуполя. Розбито вщент без військових дій. А після – розібрано до останнього гвинтика на запчастини. Росія – це руйнація. Єдиний талан росіян – знищення цивілізації», – прокоментував ситуацію Петро Андрющенко.

Крім того, на території Маріуполя повністю знищено єдине міське трамвайно-тролейбусне депо, а вцілілі транспортні засоби (не більше 10 – прим. ред.) вивезено до Донецька як "гуманітарну допомогу" для сепаратистів від Кремля.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", російські окупаційно-терористичні сили не припиняють здійснювати цілодобові обстріли Харкова з далекобійних і реактивних систем.

Окупанти знищили навіть привезені з росії до Маріуполя автобуси_1
Читайте також:
Політика
На жаль, росію неможливо зрозуміти та знайти на неї управу, не врахувавши, що головною її сутнісною рисою є гібридність. Так уже склалося.
22 березня, 07:12
Історія
Часи минають, держави міняються, але ворог зі Сходу лишається таким, яким його породили азійські кочовики ще за пізнього Середньовіччя...
14 березня, 20:25
Війна
Росіяни намагаються забити останній гвіздок у труну української науки та культури. Для цього у них є ракети, дрони, снаряди та інша зброя.
14 березня, 13:48
Полтава
Замість наведення ладу у громаді чиновники відверто займаються варварською профанацією. І платять за це пересічні жителі Лубен.
12 лютого, 19:21
Світ
Попервах авіаційні та артилерійські удари завдавалися бойовиками ЦАХАЛ по житловій забудові. Тепер настала черга культових споруд.
09 січня, 19:54
Війна
Як і за часів більшовицької навали, Україну спустошують чужинці. Загарбники вивозять усе, що вважають придатним для користування.
24.12.2023, 10:26