Окупанти знищили навіть привезені з росії до Маріуполя автобуси

ВІЙНА
08.07.2022, 07:01
Окупанти знищили навіть привезені з росії до Маріуполя автобуси

Все, до чого торкається рука московита, – знищується або стає попелом, адже природна сутність варварів спрямована на "витворення" руїни.

Так сталося і з комунальним транспортом Маріуполя, відповідні світлини якого на своєму Telegram-каналі виклав радник міського голови Петро Андрющенко, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, московити зі своїми маріонетками з Донецька напозір декларують "відновлення" тимчасово окупованих населених пунктів Приазов'я, а насправді розкрадають не заторкнуті бойовими діями залишки комунальної інфраструктури.

«Маріуполь на тепер. Уся здатність із відновлення міста окупантами в одній фотографії. Автобус, що було "подаровано" Пітером на вулицях Маріуполя. Розбито вщент без військових дій. А після – розібрано до останнього гвинтика на запчастини. Росія – це руйнація. Єдиний талан росіян – знищення цивілізації», – прокоментував ситуацію Петро Андрющенко.

Крім того, на території Маріуполя повністю знищено єдине міське трамвайно-тролейбусне депо, а вцілілі транспортні засоби (не більше 10 – прим. ред.) вивезено до Донецька як "гуманітарну допомогу" для сепаратистів від Кремля.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", російські окупаційно-терористичні сили не припиняють здійснювати цілодобові обстріли Харкова з далекобійних і реактивних систем.

Окупанти знищили навіть привезені з росії до Маріуполя автобуси_1
Читайте також:
Світ
В Іркутській області висадили у повітря пам'ятник людської цивілізації, вік якого, за оцінками археологів, не менше 6-12 тисяч років.
27 травня, 18:56
Світ
Маніакальна боротьба росіян з історичним минулим стосується не лише України, але всіх сусідів ресурсної федерації московії.
31 січня, 19:18
Політика
Ресурсна федерація московії у найгірших "традиціях" попередників провадить війну за міфічне минуле. Ворогам потрібна земля, а не люди.
19 січня, 07:42
Історія
На теренах сибірської Республіки Хакасія російський окупаційний режим руйнує 30 археологічних пам'яток кількох історичних періодів.
18 січня, 18:12
Політика
Влада і населення РФ вірять у власне месіанство, яке має здійснюватися "вогнем і мечем". Дарма, що ця місія покладена на людський непотріб.
10.12.2022, 20:23
Війна
Контроль над ущент зруйнованим російським окупаційно-терористичним контингентом Сіверськодонецьком тепер має TikTok-піхота Рамзана Кадирова.
06.07.2022, 08:12