ОПЗЖ: борися з корупцією і станеш зрадником

ПОЛТАВА
30 вересня, 12:07

Чи можна вважати "зрадниками" депутатів, які не бажають брати участі у корупційних схемах?

Якщо так, то кого вони тоді "зраджують"?..

Політична ситуація у місті, або окремій партії, яскраво демонструється на прикладі тих людей, які вважаються "героями" чи "зрадниками".

Медійний простір Полтавщини нещодавно був збурений інформацією про те, що частина депутатів від політичного проєкту "Опозиційна платформа — За життя" начебто є "зрадниками" та має бути виключена з лав їх організації.

Щоби розібратися у цій ситуації "Останній Бастіон" запросив двох представників цієї політичної сили, Тетяну Годяк та Євгена Момонта, які й висловили свої думки з цього приводу.

Подробиці у відео:

Автор : Останній Бастіон
вибір редакції
Читайте також:
Доцент історії Полтавського національного педагогічного університету розповів "Останньому Бастіону" про доленосні події 1917 року.
15 листопада, 10:23
Проміжні підсумки тижня (11-14 жовтня).
16 жовтня, 13:34
Їх називали "ситуативними вояками", що виконують дрібні завдання. Але вони – справжні степові кентаври, на чиєму рахунку чимало подвигів...
14 жовтня, 11:14
Лідер гурту "Сокира Перуна" підвів риску під етапом творчості, а також розповів про творчі амбіції та роботу у зоні проведення АТО/ООС.
09 вересня, 18:00
Продовження інтерв'ю з командиром 1 Окремої штурмової роти Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" другом "Да Вінчі".
07 червня, 11:45
Поміж командирів підрозділів, що несуть бойове чергування на "нулі" годі відшукати офіцера, який не знав би позивного "Да Вінчі".
01 червня, 13:46