Орбан порівняв Каллас із Гітлером

СВІТ
вчора, 22:15
Орбан порівняв Каллас із Гітлером

Він жорстко висміяв зовнішню політику ЄС щодо росії.

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан порівняв єврокомісарку Каї Каллас із Адольфом Гітлером та Наполеоном Бонапартом, коментуючи зовнішню політику Європейського Союзу щодо росії.

Виступаючи на мітингу проти війни, він провів паралелі між їхніми військовими кампаніями проти росії та нинішнім курсом ЄС.

«Безумовно, існують давні європейські традиції. На росію вже намагалися нападати — згадайте Наполеона. І Гітлера. Їм це не вдалося. А тепер, звісно, Каї Каллас «пощастить» — ну звісно…» — заявив Орбан.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Світ
«Маємо бути готові втрачати дітей»: різка заява французького генерала про загрозу з боку росії.
23 листопада, 09:05
Війна
Лідери Європи та дружніх до України неєвропейських країн розкритикували «мирний план» США.
22 листопада, 18:05
Війна
Європа, включно з його країною, готується до можливої війни з рф, бо така перспектива «стає дедалі очевиднішою».
12 листопада, 08:10
Кримінал
У Словаччині провели міжнародну антинаркотичну операцію,було вилучено понад 2 тонни кокаїну на суму приблизно 175 млн євро.
29 жовтня, 17:57
Війна
Уряд Німеччини має намір виділити 377 мільярдів євро на посилення обороноздатності країни.
27 жовтня, 22:24
Кримінал
Правоохоронці стверджують, що вони намагалися відправити в Україну посилки з вибуховими та займистими матеріалами
21 жовтня, 15:58