Останній (?) бій старлея Скворцова

Опінії
14 серпня, 18:56
Останній (?) бій старлея Скворцова

Зазираємо на грядку театральної полунички і...

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Накладаємось на внутрішній світ виловленого на гарячому харасмена і фактично однолітка, народного артиста України, викладача Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. Івана Карпенка-Карого, старшого лейтенанта Сергія Скворцова у фільмі Л. Бикова «До бою стають винятково люди похилого віку» Володимира Талашка.

Обабіч тексту залишаємо цинізм, солідарні співчуття яня яню і громадянську ненависть до ґвалтівника молоденьких інь. Виходимо на сухий залишок.

Відтак, радіємо все ще обнадійливим у перспективі проявам основного інстинкту – проти природи завжди преться важко, а тут Боже напуття! Не встояв Адам, регулярно не вистоюємо і ми разом з вельми підстаркуватим Володимиром Талашком.

Педофіл Талашко, у разі доведення фактів зваблювання малолітніх абітурієнток, має бути показово кастрований в актовій залі храму національної театральної освіти. Предмет кастрації має бути занесений до реєстру театрального реквізиту університету. А щоби не кортіло театральному підросту, мацання ампутованого предмета слід увести до процедури посвяти першокурсників на майбутню  духовну еліту.

Україна – член світового співтовариства, і нас має вдовольняти аналогія з губернатором Нью-Йорка Ендрю Куомо, і тим паче – фахово близьким Вайнштейном. Не вибиваємося з планетарного контексту!

З розумінням слід поставитися до переживань Талашка з приводу порівняльної статистики: нью-йоркському сексуальному гіганту засвітила відставка за 11 домагань, голлівудському Вайнштейну дали 23 роки буцегарні за приблизно 80 епізодів, Талашко з його декількома поки що не доведеними приставаннями включно з журналісткою Іриною Сампан, режисеркою Іриною Цілик, телеведучою Анастасією Вергелес – початківець. То, може, дати можливість реалізуватися? Звісно, тепер лише за згодою договірної сторони.

Лайк мінкульту. Пан Олександр Ткаченко обтяжився проблемою сексуального життя підвідомчого йому середовища, переступивши через фракційну солідарність з табуйованим збоченцем Яременком, і грізно наказав перевірити дію основного інстинкту в театральному універі. Можемо уявити, які відкриються горизонти...

До слова, успіх пана Ткаченка хоч би на цьому слизькому поприщі може відтермінувати загальнонаціональну культурну драму: з огляду на зелений мейнстрим, хтось наважиться назвати фейком чутки про Лисого на посаді мінкульту?

Дизлайк адміністрації карпенко-карівців. Якщо до вас, пані адміністраторко, не приставали особисто, це ще нічого не значить! А якщо й значить, треба робити висновки щодо якості макіяжу. Ніколи не повіримо, що з «виїзною студією» вишу оце несподівано проколовся один старлей Скворцов.

У бій ходили і ходять не лише перестаркуваті талашки-козлодоєви. («...Ползет Козлодоев, мокры его брюки, Он стар; он желает в сортир», – Акваріум, БГ, 1981, альбом «Трикутник»). У тих колах подібні «бої» нагадують сезонні міграції лемінгів.

Засудили. Тут би, панове, не перегнути. З огляду на демографію.
ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
У День захисників та захисниць України представники партії "За майбутнє Мамая" привітали ряджених "козаків" з громадської організації
15 жовтня, 11:35
Роздача нагород представникам «Слуги народу» триває.
13 жовтня, 16:05
Тепер ФОПи, пенсіонери, продавці риби та бухгалтери можуть фінансувати президентську партію на мільйони гривень !
10 жовтня, 10:25
Юлія Гершун, яка знімалася в еротичних фотосесіях з черкаським губернатором Скічком та ведучим Остапчуком балотується в Раду по 197 округу.
06 жовтня, 22:00