Освітньо-каральні чи карально-освітні виправні заклади?

ПОЛІТИКА
17.12.2023, 17:11
Освітньо-каральні чи карально-освітні виправні заклади?

Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко зовсім з'їхав із глузду. Зе-влада перетворює Україну на меншу подобу росії.

Про це стало відомо з заяви Клименка на засіданні Конгресу місцевих і регіональних влад при Президентові України. З його слів, МВС уже відбирає перших «500 офіцерів освітнього середовища» з-поміж чинних співробітників поліції.

«Рекрутингова кампанія стартує на початку наступного року. Навчальна програма для офіцерів освітнього середовища вже розроблена. Підготовка триватиме за формулою 4+2: 4 місяці навчання і 2 місяці практичних тренувань. Кандидати, які пройдуть відбір, отримають від МВС екіпірування та бодікамери. Відео з цих нагрудних камер буде зберігатися на серверах поліції», — додав Клименко.

Логіка голови всіх вітчизняних правопохоронців демонструє, що переважна більшість його відомства нічим не краща за Іллю Киву чи Івана Вигівського. Цікаво, а чи в курсі пан Клименко, скільки треба навчатися на викладача чи педагога, щоби потрапити на роботу до школи: 2, 3 чи 4 місяці?

Також хотілося б дізнатися в очільника МВС: чи планує його відомство на вимогу «зеленого кардинала» Олега Татарова з Банкової встановити ґрати на вікнах в освітніх (чи все ж таких карально-виправних? — прим. ред.) закладах, аби діти не змогли втекти від поліцаїв? Усе це наводить на дуже погані думки.

Після аваковських «реформ» поліція в українців асоціюється не зі справедливістю, а виключно із беззаконням. Адже саме завдяки клану Арсена Борисовича, який домовився з ментівською мафією, в Україні почастішали вбивства і зґвалтування нелюдами у погонах малечі.

Красномовний випадок — смерть 5-річного Кирила Тлявова, спричинена діями поліціянта Івана Приходька, який відсидів 4 роки й уже вийшов на волю. Можливо, цей нелюд і такі як він уже невдовзі чергуватимуть у школах із легкої волі Ігоря Клименка.

Відтак гучне питання — «Кому дзвонити коли вбиває поліція?» — набуває нового змісту. Органи, діяльність яких ми з вами оплачуємо, вважають нормальним убивати наших дітей, як це зараз роблять російські окупанти теренах від Голої Пристані до Сватового.

Окремо слід наголосити на тому, що подібні практики запровадження поліційного нагляду над школами зазвичай запроваджують загарбники для впокорення тубільців. Попереджаємо МВС і всю Зе-владу, що Україна не окупована сіоністами Палестина, тут таке не пройде!

Із такими розрахунками перевертнів у погонах можливо за краще тоді придурків на пряму добирати, адже й у вітчизняній системі освіти наразі справи зовсім кепські за всіх очільників галузевого відомства. Гнати на болотá треба цю потороч поліцію від наших дітей!

Насамкінець варто не забувати й про корупцію в освіті, зокрема у Полтаві, де одіозний ректор-регіонал Володимир Онищенко труїть студентів і при цьому уникає будь-якої відповідальності. Без перебільшення, ментівська рука руку невігласів із МОН миє, а розплачуються за це пересічні українці.

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що величезний мобілізаційний резерв із сотень тисяч поліцаїв вітчизняні сіоністи хочуть заховати у школах під виглядом «піклування про безпеку». Це профанація задля встановлення ГУЛАГу в Україні!

Автор : Іван Сірко
Читайте також:
Політика
Нагадаємо, що сестра голови Нацполіції торгує паливом із компаніями, які фігурують у кримінальних справах НПУ
01 липня, 15:00
Полтава
Поліція охорони Полтавської області запропонувала нову послугу.
28 червня, 10:21
Опінії
Очевидно, що покривання хабарників і зрадників у своєму оточенні Міністр здійснює за вказівкою з ОПи.
25 червня, 09:05
Кримінал
Національна поліція таємно закрила справу щодо корупції на Одеській кіностудії
08 червня, 14:49
Політика
Вони більш потрібні для підтримки самозванців.
08 червня, 08:55
Кримінал
«Рєшала» з Нацполіції України обіцяв балканським кілерам з «Новопечерських Липок» звільнення та втечу за 2,5 мільйони євро.
07 червня, 09:25