Пам'ятною дошкою у Кобеляках вшанували захисника України Юрія Няйка

ПОЛТАВА
01 травня, 06:10

Воїн поліг смертю хоробрих 1 лютого 2024 року поблизу населеного пункту Богданівка на Донеччині. Тиждень не дожив до свого 51-річчя.

Щемливі кадри з урочистого відкриття меморіальної таблички виклала пресслужба Кобеляцької міської ради. На заході були присутні не тільки члени родини Юрія Няйка, але й знайомі та бойові побратими, які лікуються після отриманих на фронті поранень.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам'ять полеглого земляка та всіх захисників України, хто віддав своє життя у боротьбі за волю і державну самостійність нації. Затим запрошений парох освятив табличку, виготовлену близькими та друзями воїна.

«Меморіальну дошку встановлено на фасаді адміністративного приміщення стадіону «Колос» саме тому, що Юрій був завзятим гравцем у футбол. Тривалий час працював інструктором по спорту, був членом команди ветеранів футболу, неодноразово брав участь у футбольних баталіях різного рівня та був володарем «Шкіряного м'яча». Висловлюємо подяку друзям Юрія Няйка, які були не лише ініціаторами встановлення дошки, а й виготовили її власним коштом», — повідомили у міськраді.

Від редакції: інформаційна агенція «Останній Бастіон» висловлює щирі співчуття родині та близьким полеглого захисника України. Вічна шана, подяка і світла пам'ять земляку-Герою!

Читайте також:
Світ
Ракетний удар по місцевості, де перебував чеченський лідер, завдано тієї миті, коли він розмовляв супутниковим телефоном із Москвою...
21 квітня, 14:00
Полтава
Незламний воїн поліг смертю хоробрих торік 20 липня, виконуючи бойове завдання на Бахмутському напрямку. Тепер його Чин увічнено у граніті.
17 квітня, 19:06
Позиція
Рівно рік тому 25 березня на Донеччині поліг смертю хоробрих наш земляк. Олександр Федорченко здобув вічне життя в бою проти московитів.
25 березня, 08:27
Війна
Хлопець з Луганщини став одним із найкращих пілотів Су-25, взірцем — для своїх, жахом — для окупантів
13 лютого, 09:55
Війна
Якщо зважився стати на шлях боротьби — нахабно перемагай! Так гордо кажуть наші захисники, які 10-й рік поспіль б'ють росіян на передовій.
08 лютого, 19:16
Війна
18 січня — день народження у нашого незламного земляка Віталія «Тура» Капліна. На жаль, він поліг смертю хоробрих торік у березні.
18 січня, 19:55