Парламент Угорщини проголосує за вступ Швеції до НАТО у понеділок

ПОЛІТИКА
30 липня, 16:01
Парламент Угорщини проголосує за вступ Швеції до НАТО у понеділок
Фото: Szabad Európa

Віктор Орбан нарешті змилувався над скандинавською монархією, давши "зелене світло" на шляху до Північноатлантичного альянсу.

Такі відомості із посиланням на власні джерела у дипломатичних колах оприлюднило видання "Omni", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Згідно з порядком денним угорського парламенту, народні обранці запланували проголосувати за членство Швеції у НАТО у найближчий понеділок, 31 липня, о 13:00.

Прикметно, але ініціатором позачергового скликання сесії стала вимога опозиції, котра змусила спікера Ласло Кьовийра не чекати ухвалення рішення до вересня.

«Для нашої партії це [вступ Швеції до Альянсу – прим. ред.] не є терміновим і своєчасним. Тому нехай критики з опозиції очікують, що ми бойкотуватимемо голосування», – прокоментував ситуацію голова парламентського комітету від партії "Фідес" пан Жолт Ниймет.

А проте, як уже раніше інформувала медіаагенція "Останній Бастіон", президент Сербії Александр Вучіч попросив керівництво НАТО гарантувати безпеку своєї країни.

Читайте також:
Війна
Волонтери з організації «Your Finnish Friends» привезли смертоносний гусеничний панцерник у Гельсинкі. Мета — довести фінам, що війна поруч.
21 листопада, 15:39
Політика
Фінляндія має підтримувати євроатлантичні прямування українців. Причина очевидна — Україна заслуговує бути частиною вільної Європи.
10 листопада, 17:41
Політика
Давні зв'язки Праги з Братиславою безсумнівно вплинуть на діяльність нового уряду Словаччини. Адже Чехія по духу ближча за Угорщину.
28 жовтня, 10:36
Політика
Недостатньо виділяти кошти на підтримку України. Європейські країни мають посилювати спроможності з виробництва зброї та боєприпасів.
26 жовтня, 20:27
Війна
Зараз є унікальна можливість прибрати всі міни сповільненої дії. Ті самі, які Росія заклала на постімперському просторі.
23 вересня, 21:54
Світ
Більшість західних сусідів ресурсної федерації московії намагаються чимдуж відмежуватися від небезпечної країни-агресорки.
24 серпня, 17:22