Перший «200-й» китаєць на українському фронті

ВІЙНА
22.12.2023, 14:43
Перший «200-й» китаєць на українському фронті
Фото: Twitter

Бойові буряти скінчилися. Російський міністр-оленяр узявся за утилізацію бойових ханьців із комуністичного Китаю. Гойда-а!

З'явилися докази участі громадян КНР у війні проти України на боці ресурсної федерації московії. Наразі відомо про загибель лише одного китайця на одному з відтинків Південного фронту у Запорізькій області.

Йдеться про знищеного найманця, на ім'я Чжао Жуй, який народився 1985 року у місті Чунцін. Китайський окупант став «200-м» у районі Новопрокопівки так званого Роботинського виступу, де воював за «великий Китай проти японців» у лавах російського окупаційно-терористичного контингенту.

До 2023 року Чжао Жуй був помічений серед азійських найманців, які допомагають військовій хунті М'янми відновлювати диктаторський режим. Коли саме китаєць опинився в України лишається під питанням, як і те, скільки охочих співгромадян він встиг завербувати до армії російського агресора.

Раніше медіаагенція «Останній Бастіон» інформувала читачів про те, як гвардію Рамзана Кафірова відрядили на забій в Україну. Чергова партія «гарматного м'яса» із Чечні добровільно йде на заклання у свідомість на чужині.

Перший «200-й» китаєць на українському фронті_1
Читайте також:
Війна
Причиною стали атаки безпілотників по російських НПЗ.
30 травня, 19:22
Війна
Губернатор тимчасово окупованого Севастополя Михайло Развожаєв заявив, що Україна атакувала місто ракетами Storm Shadow.
27 травня, 09:59
Війна
путін підписав закон, який дозволяє учасникам війни проти України та їхнім сім'ям не гасити прострочені кредити.
26 травня, 10:39
Війна
росіяни закрили дорогу між Ростовом і окупованим Кримом на тлі почастішання атак ЗСУ.
23 травня, 11:44
Війна
Глава МЗС Франції привітав санкції ЄС проти «ізраїльських» окупантів.
13 травня, 12:19
Війна
Лукашенка стримує «страх за власне крісло».
19 квітня, 17:34