Пирятинські депутати розподілили мільйони на ремонті роботи

ПОЛТАВА
02.09.2022, 20:03
Пирятинські депутати розподілили мільйони на ремонті роботи

Міська рада і виконавчий комітет спільно погодили рішення спрямувати 2 мільйони гривень на благоустрій та безпеку Пирятина.

Такі відомості оприлюднила пресслужба на Facebook-сторінці органу міського самоврядування, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, на нещодавньому сесійному засіданні депутати з ініціативи чиновників внесли зміни до бюджету громади та діючих соціальних програм.

«Підтримку обох колегіальних органів здобули питання фінансової підтримки Територіальної оборони та поточного ремонту двох автошляхів: Смотрики-Малютинці та дороги від Великої Кручі до Повстина. На оборонну програму кошти взято з торішньої освітньої субвенції, також 1 мільйон гривень скеровано на проведення капітального ремонту споруди найпростішого укриття у Пирятинському ліцеї. Аналогічну суму виділено для реконструкції вказаних автошляхів громади», – прокоментували у пресслужбі Пирятинської міськради.

Водночас не уточнюється, коли саме виділені на ремонті роботи мільйони будуть акумульовані безпосередньо у програми та чи не осядуть ці гроші у кишенях чиновників і депутатів, ласих до наживи.

Натомість, як раніше писав "Останній Бастіон", у Пирятині також зафіксована сміттєва криза через брак пального.

Читайте також:
Війна
Міський голова української столиці принципово не займався розбудовою мережі укриттів для людей, адже київська земля має свою ціну.
01 червня, 21:42
Полтава
Заходи з оптимізації та трансформації мережі освітніх закладів планують здійснити на території Семенівської об'єднаної громади.
25.08.2022, 20:07
Полтава
У зв'язку з можливим проведенням великих обсягів робіт із ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій Диканська громада потребує вільних рук.
23.06.2022, 08:13
Політика
Чинний міський голова Таллінна Міхаіл Килварт на запрошення Андрія Садового відвідав із робочим візитом Львів.
17.03.2022, 20:48
Полтава
На території Карлівської громади вжито додаткових заходів із метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби.
25.01.2022, 13:00
Полтава
Понад 1,5 мільйона гривень виділять на організацію харчування хворих стаціонарних відділень Пирятинської лікарні.
21.12.2021, 13:30