Планова мобілізація: на росії спостерігаються черги до військкоматів

ВІЙНА
11 травня, 08:18
Планова мобілізація: на росії спостерігаються черги до військкоматів
Фото: LiveJournal

Кривавий путінський режим не приховує химерне бажання відправити на перегній працездатне чоловіче населення російської федерації.

Свідченням цього є черга зазомбованих кремлівською пропагандою повнолітніх хлопців до призивних пунктів у сибірському місті Томську.

Відповідний ролик на платформі YouTube виклав опозиційний російський журналіст і політемігрант Аркадій Бабченко.

За його словами, подібні випадки спостерігаються й у решті обласних центрах азійських суб'єктів федерації: Іркутську, Омську, Читі, Тюмені, Барнаулі.

«Черга у військкомат у Томську. Так, у середмісті відкрили кілька пунктів набору за контрактом на війну проти України. Туди вишикувалися черги з охочих піти на фронт», – прокоментував ситуацію Аркадій Бабченко.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що кремлівський бункерний щур розпорядився негайно поповнити лави російської орди коштом чоловічого населення з Дагестану.

Читайте також:
Війна
Військово-політична верхівка країни-агресорки ніяк не вгамується і не прийме нову для себе дійсність стратегічного програшу.
07 грудня, 17:31
Війна
У 1922-му з України вивезли скарби, цінність яких дорівнювала золотому запасу Російської імперії 1915 року
05 грудня, 13:55
Опінії
А там, голубок, ти хто?
03 грудня, 12:18
Світ
Рейси відбуваються ледь не кожного дня
28 листопада, 10:18
Опінії
Як можна не почути смороду сірководню від «глибинного мулу», піднятого з мокшанського дна нащадками достоєвських, пушкіних і толстих?
25 листопада, 15:27
Війна
Співрозмовники видання The Guardian переконані, що окупанти позбувались трупів власних солдатів, спалюючи їх на сміттєзвалищі
22 листопада, 10:43