Планова мобілізація: на росії спостерігаються черги до військкоматів

ВІЙНА
11 травня, 08:18
Планова мобілізація: на росії спостерігаються черги до військкоматів
Фото: LiveJournal

Кривавий путінський режим не приховує химерне бажання відправити на перегній працездатне чоловіче населення російської федерації.

Свідченням цього є черга зазомбованих кремлівською пропагандою повнолітніх хлопців до призивних пунктів у сибірському місті Томську.

Відповідний ролик на платформі YouTube виклав опозиційний російський журналіст і політемігрант Аркадій Бабченко.

За його словами, подібні випадки спостерігаються й у решті обласних центрах азійських суб'єктів федерації: Іркутську, Омську, Читі, Тюмені, Барнаулі.

«Черга у військкомат у Томську. Так, у середмісті відкрили кілька пунктів набору за контрактом на війну проти України. Туди вишикувалися черги з охочих піти на фронт», – прокоментував ситуацію Аркадій Бабченко.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що кремлівський бункерний щур розпорядився негайно поповнити лави російської орди коштом чоловічого населення з Дагестану.

Читайте також:
Війна
Невзоров розповів, як російські солдати панікують
16 травня, 13:55
Опінії
Мить, коли хтонічний і загробний "русскій мір" рано чи пізно запалає на повну всередині російської федерації, – неминуча. Це питання часу.
11 травня, 18:01
Війна
Фізичне та політичне життя кривавого диктатора добігає кінця.
10 травня, 11:10
Світ
Він невдало перетнувся з учасниками акції «Stop Putin Now»
09 травня, 14:54
Опінії
«Хотят лі рускіє войни?»
08 травня, 11:33
Війна
На росії заявили, що ракетний крейсер "Москва" не входив до територіальних вод України, а також не залучався до участі у СВО
06 травня, 10:33