Подільські чиновники дозволили за готівку рубати ліс

КРИМІНАЛ
06.10.2023, 19:14
Подільські чиновники дозволили за готівку рубати ліс

Двоє посадовців обвинувачуються у перевищенні службових повноважень. Вони спричинили тяжкі наслідки для екосистеми Вінницької області.

Відповідне провадження проти групи осіб за частиною 1 статті 28 і частиною 3 статті 365 Кримінального кодексу України розпочало Державне бюро розслідувань. Зловмисникам загрожує позбавлення волі на строк до 10 років.

Як стверджують правоохоронці, не названі в інтересах слідства посадовці завдали державі збитків на 53 мільйони гривень. Нині на майно обвинувачених накладено арешт для подальшого відшкодування збитків у державний бюджет.

«Працівники ДБР завершили досудове розслідування щодо колишніх керівника Могилів-Подільського лісового господарства і тимчасово виконувача обов'язків першого заступника начальника Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства. Обвинувальний акт направлено до суду.

Встановлено, що керівник Могилів-Подільського лісгоспу без оцінки впливу на довкілля підписував дозволи на рубки лісу, а посадовець Вінницького обласного управління незаконно погоджував відповідні лісорубні квитки. Через такі незаконні дії на 14 гектарах лісу було зрубано понад 7 тисяч дерев різних порід», — відзвітували у пресслужбі ДБР.

Експертизи засвідчили, що була пошкодження екосистема лісу, на відновлення якої може піти не один десяток років. Вочевидь, чиновники прагнули збагатися під час війни, безкарно знищуючи українську природу, що належить усьому народові, а не окремим держимордам.

Подільські чиновники дозволили за готівку рубати ліс_1
вибір редакції
Читайте також:
Полтава
Від завтра (15 лютого) рибалкам не дозволено виловлювати прісноводного хижака. Заборона триватиме до 31 березня включно.
14 лютого, 21:47
Полтава
Диких звірів виявили напередодні під час проведення обліку у Вороньківському лісництві. Вони рухалися врізнобіч, тікаючи від дронів.
12 лютого, 06:01
Світ
Мікроскопічні залишки комах виявили ірландські студенти під час розкопок у графстві Нортумберленд. Знахідка неабияк здивувала науковців.
06 лютого, 12:23
Життя
Усі висаджені інвазійні дерева зарахували до президентської програми Зеленського «Зелена країна»
22 січня, 18:20
Світ
Столиця і найбільше місто Ісландії вперше у XXI столітті може зазнати значних руйнувань. Причина — виверження вулкана Фаґрадальсф'ядль.
12.11.2023, 15:03
Життя
Екоцид, який чинять загарбники в Україні, набуває загрозливих масштабів. Ворог нищить усе живе, до чого може дотягнутися.
09.11.2023, 10:12