Поки Байден у Білому домі, Україна не вступить до НАТО

ПОЛІТИКА
07 квітня, 18:08
Поки Байден у Білому домі, Україна не вступить до НАТО

Вашинґтонський ювілейний саміт Північноатлантичного альянсу не віщує Києву нічого доброго. Уряд США категорично проти приєднання України.

Відповідний матеріал із посиланням на радника американського президента Джейка Саллівана виклало впливове видання The New York Times. З його слів, поки команда Джозефа Байдена перебуває при владі, НАТО більше не буде розширятися на Схід.

У зв'язку із цим, українському уряду не слід розраховувати на отримання запрошення в Альянс у найближчі рік-два, оскільки деякі держави-учасниці (Угорщина, Німеччина, Іспанія, США, Словаччина, Греція) бояться прямого зіткнення із РФ. Зокрема, цей страх множить особисто пан Салліван.

Очевидно, що у лавах НАТО немає консенсусу щодо прийнятного сценарію закінчення війни в Україні, а подібні публікації — тому підтвердження. Показово, що саме лівацьке видання The New York Times транслює скептичне ставлення до членства України в Альянсі, яке панує у Білому дому.

Але така аморфна і боягузлива позиція уряду демократів під проводом Байдена остаточно спровокує РФ на перевірку міцності НАТО. Можливо, десь у районі Сувалок або Нарві, де ворог уже формує бойові ударні кулаки для нападу.

Медіаагенція «Останній Бастіон» також нагадує читачам, що іспанський прем'єр-міністр закликав європейських лідерів відмовитися від згадування слова «війна». Це дуже недалекоглядна позиція, бо не відвертає, а лише відсуває загрозу війни на майбутнє.

Читайте також:
Світ
Кількість вильотів літаків НАТО на перехоплення винищувачів рф зросла на 20 відсотків — Reuters
17 травня, 11:05
Політика
Захід запустив для Кремля черговий трилер. Новий строк царювання путіна буде останнім не тільки для бункерного діда, а й для РФ.
12 травня, 18:30
Світ
Міністр оборони Польщі заявив, що країна зміцнює бар’єри на кордоні, нібито, для стримування нелегальної міграції
10 травня, 11:45
Світ
Президент Польщі подав до Сейму законопроєкт «на випадок війни»
03 травня, 09:05
Світ
Йдеться не лише про Польщу, а й про інші країни Заходу.
24 квітня, 09:40
Світ
Іранські чиновники запевняють, що Іран має все необхідне для створення ядерної бомби
10 квітня, 17:24