Відсутність у ЗСУ сучасної авіації спричинена страхом Заходу перед РФ

ВІЙНА
19.07.2023, 16:48
Відсутність у ЗСУ сучасної авіації спричинена страхом Заходу перед РФ
Фото: Bruno Maçães

Якщо Україна переможе, станеться це виключно завдяки борні самих українців, які затято ігнорували думку Америки на шляху до своєї перемоги.

Таку цілком тверезу, як для західного аналітика, думку висловив провідний співробітник впливового видання "The Wall Street Journal" Бруно Масайш, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Перебуваючи у зоні ведення бойових дій на Запорізькому напрямку пан Масайш побачив, що контрнаступ Сил оборони України триває повільно, оскільки сухопутні з'єднання не мають достатньої підтримки з повітря.

«Я поспілкувався з капітаном Анатолієм Харченком, чия розвідувальна рота мали сіяти хаос на кілометри вглиб за російськими оборонними лініями, пробитими бронетехнікою із Заходу. Натомість після того, як багато бронемашин загрузли у мінних полях, Харченко та його люди тренуються методично просуватися пішки.

Вони переходять від одного ряду дерев до іншого, стикаючися з перспективою повертати свою країну поле за полем упродовж місяців, а то й років. Пан Анатолій заявив мені відверто, що українцям уже нема чого втрачати, бо перемога не просто важлива, це – єдиний вихід, інакше вони всі будуть мертві», – зазначив у своєму матеріалі аналітик видання "The Wall Street Journal".

Швидка втрата кількох танків і бойових машин піхоти, багато з яких знерухомлені мінами чи ракетами, випущеними з ударних гелікоптерів, сколихнула Україну та наших західних спонсорів, які досі відмовляються передавати авіацію.

«З того, що я бачив на власні очі, рішучого прориву Україна не досягла, хоча кілька сіл відвоювала. Політичне та військове керівництво у Києві скаржиться, що повільні та недостатні постачання західної зброї не залишають іншого вибору, крім як атакувати російські лінії без належної протиповітряної оборони, залишаючи війська та транспортні засоби вразливими.

Чому Україні не надали авіацію, коли авіація могла дозволити їй вирішальну перемогу? Я підозрюю, що відповідь міститься у самому питанні. Захід у цілому й Америка зокрема не бажають ані швидкої, ані взагалі перемоги України над російськими силами, це не в його інтересах. І, здається, більшість українських солдатів, уже починають розуміти цю химерну логіку своїх партнерів. Більшість українських бригад, навчених і оснащених Заходом, досі залишаються у резерві в очікуванні удару, який поки не передбачається з вищезазначених причин.

Офіцери намагаються зберегти дорогоцінну західну техніку, від танків до "Стінґерів" із плечовим вогнем, і водночас просуваються вперед навпомацки щодня втрачаючи солдатів, які підриваються на мінах. Захід зробив помилку, надавши танки та бронетехніку, але недостатньо засобів, таких як реактивні винищувачі чи системи протиповітряної оборони, щоби захиститися від нового ворожого нападу», – пояснив ситуацію Бруно Масайш.

Одночасно медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам про те, що на тижні РФ-Московія влаштувала провокацію проти американського літака-розвідника у небі над Сирією.

Відсутність у ЗСУ сучасної авіації спричинена страхом Заходу перед РФ_1
вибір редакції
Читайте також:
Історія
Нація — значно складніший конструкт. Якщо, умовно кажучи, народ є травою, то нація — газоном; якщо народ — хащі, то нація — сад або парк.
вчора, 19:17
Війна
В нас один ворог — росія... і один зрадник — влада...
24 лютого, 16:00
Опінії
Ми повинні очистити від російських окупантів святу українську землю!
23 лютого, 10:50
Новини
Жоден уряд, жоден політик, вождь і лідер не здатен зробити для нас більше, ніж ми можемо зробити самі.
20 лютого, 17:31
Історія
У ніч на 20 січня 1990 року радянські війська увійшли до Баку, де йшли антиурядові протести
19 січня, 09:05
Опінії
Об'єктом знищення є не чиновники, а всі українці. Об'єктом геноциду є не держава, а нація.
12 січня, 11:01