Прикордонник врятував побратимів під час бою на Донеччині

ВІЙНА
30 квітня, 08:10
Прикордонник врятував побратимів під час бою на Донеччині

Хоробрі українські захисники мужньо боронять східні рубежі нашої Батьківщини у Донецькій області, завдаючи втрат російським загарбникам.

Відомості про одного з таких Героїв виклала пресслужба на Facebook-сторінці Державної прикордонної служби України, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що боєць-прикордонник здійснив сміливий вчинок під час відбиття збройного наступу московитських окупаційно-терористичних сил на позиції українського війська.

«Днями в одному з населених пунктів Донеччини ворог переважними силами, за підтримки танку і броньованих машин, пішов у наступ. Група прикордонників разом із побратимами з Сил оборони прийняли нерівний бій. Прикордонник помітив ворожу гранату, яка прилетіла на їхню позицію. Не роздумуючи ні секунди, наш герой викинув гранату якомога далі. Своїм сміливим вчинком прикордонник врятував побратимів від загибелі. Слава Україні!», – прокоментували подію у пресслужбі ДПСУ.

Водночас наголошено, що всі підрозділи прикордонників і надалі нищитимуть ворога, боронячи рідну землю у складі Сил оборони України. 

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", у Луганській області тривають масштабні позиційні бої за Рубіжне, Попасну та Сєвєродонецьк з околицями.

Читайте також:
Війна
Тимчасовий обласний центр Луганщини як об'єкт виконав своє завдання, тож підрозділи Сил оборони України залишили Сіверськодонецьк.
вчора, 19:09
Війна
Непідконтрольний російським окупантам тимчасовий обласний центр Луганщини зазнає руйнувань; нині бойові дії тривають за заводі "Азот".
22 червня, 07:56
Війна
Російські окупаційно-терористичні загони щосили прагнуть захопити Донбас, але на заваді у них стоять незламна українська армія.
21 червня, 07:53
Війна
Російські окупаційно-терористичні сили не припиняють щільні щогодинні обстріли населених пунктів вільної частини Сходу України.
27 травня, 19:27
Війна
Командування російського окупаційно-терористичного контингенту не полишає спроб оточити Угруповання Об'єднаних Сил на Донеччині.
12 травня, 19:23
Війна
Поки російські терористичні сили намагаються залякати українців ракетними обстрілами, у ворожому тилу проблеми з інфраструктурою.
07 травня, 18:41