Полтавські чиновники піаряться на діяльності іноземних благодійників

ПОЛТАВА
15 лютого, 07:15
Полтавські чиновники піаряться на діяльності іноземних благодійників

У Котелевському інклюзивно-ресурсному центрі створено сенсорну кімнату і кімнату лікувальної фізкультури. Профінансували проєкт канадійці.

Про це свідчить фотозвіт, оприлюднений пресслужбою Котелевської селищної ради. Зазначається, що сучасне обладнання для приміщень заклад отримав від Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади.

З цієї нагоди у громаді навіть висадився цілий десант ласих до чужих грошей і додаткового піару чиновників. До Котельви завітали заступник начальника Полтавської ОВА Антон Чубенко, перший заступник голови Полтавської облради Олександр Лемешко, директор Департаменту освіти та науки Полтавської ОВА Євген Кончаковський і представниця Полтавського офісу МОМ Олена Рейхерт.

Своєю чергою, не оминула подякувати обласному начальству голова громади й відома як поплічниця режиму регіоналів Тетяна Корост. Нібито тільки завдяки команді Філіпа Проніна та Олександра Біленького заможні канадійські спонсори звернули увагу на Котельву, на яку у Полтаві хотіли чхати з високих кабінетів.

Вочевидь, політичному бомонду обласного центру, історичне середмістя якого навмисно зруйновано проросійським каґалом Мамая-Матковського, вже бракує коштів у бюджеті, тому поклали око на іноземні фінанси. Підприємливі ділки, котрі працюють на Зе-команду, а не український народ, не припинять влаштовувати подібні піар-шоу, бо їм своїх дітей ще треба прилаштувати у «теробороні Мюнхена».

Раніше медіаагенція «Останній Бастіон» повідомляла читачам про те, як чиновники з Котельви привласнили ідеї дружини захисника України. Авторку самобутнього бренду Полтавщини обливають брудом.

Читайте також:
Опінії
Шкідники державного рівня без державницького мислення зсередини вбивають Україну. Цим внутрішній ворог допомагає ворогу зовнішньому.
08 квітня, 13:45
Політика
У разі, якщо Джозеф Байден програє на цьогорічних виборах, Північноатлантичний альянс може розвалитися як структура. Дональд Трамп має план.
01 квітня, 12:21
Опінії
Чинний голова Верховної Ради України не самостійна фігура на політичній арені. Він — слухняний слуга своїх хазяїв із Банкової та... Кремля.
21 березня, 07:11
Політика
Прямо цієї миті вся Україна підтікає рясно кров'ю. А когось, на Банковій, виключно сильно бентежать Майдани минулого...
01 березня, 20:22
Полтава
Голова Полтавської обласної ради не припиняє дивувати краян. Після піар-вояжу до Диканьки вирішено вдарити по росіянах... спортом!
07 лютого, 12:53
Полтава
Роками Диканська громада не бачила і не чула наближених до олігарха Олега Кулініча партійців. Там, де вони, — суцільні корупційний схематоз.
02 лютого, 12:31