Полтавські тероборонівці мужньо обороняють Авдіївку

ВІЙНА
14 листопада, 12:38
Полтавські тероборонівці мужньо обороняють Авдіївку
Фото: Facebook

Прямо зараз наші земляки відбивають російські штурми на Донеччині. Воїни 116 Окремої бригади Сил Територіальної оборони — справжні герої.

Такі відомості безпосередньо з передової на Авдіївському напрямку виклав головний редактор видання «Цензор.Нет» Юрій Бутусов. За його словами, після важких перших боїв, деякі окремі підрозділи 116 ОБр ТрО хоробро тримають займані позиції на фронті.

Своєю чергою, російські окупати понад місяць намагаються оточити Авдіївку: з Водяного на півдні та з Красногорівки на півночі. Полтавські тероборонівці якраз перебувають на північному фланзі Авдіївського гарнізону.

«На фото нижче — бронежилет санінструктора на позивний «Француз» зі 116-ї Полтавської бригади ТрО під Авдіївкою. «Француз» працює з піхотою безпосередньо на передовій, на його рахунку чимало врятованих побратимів, він не залишив товаришів попри важку контузію, і продовжив виконання завдання.

Варто зазначити, винятковий героїзм та боєздатність полтавських воїнів ТрО, після важких перших боїв. Так, деякі підрозділи 116-ї бригади героїчно тримають позиції на одному з напрямків головних ударів російської армії», — прокоментував ситуацію на передовій Юрій Бутусов.

Окремо слід додати, що окупаційно-терористичний контингент РФ не припиняє здійснювати штурмові дії на Східному фронті. Найгарячіше у Бахмуті, Авдіївці та Мар'їнці.

Полтавські тероборонівці мужньо обороняють Авдіївку_1
Читайте також:
Війна
За минулу добу українські захисники відбили понад 20 ворожих атак на Авдіївському напрямку. На Східному фронті знову гаряче як ніколи досі.
24 листопада, 11:04
Війна
Українські захисники показали, як ювелірно проріджують нескінченний потік окупантів. Донеччина ніяк не хоче коритися росіянам.
23 листопада, 20:00
Війна
Місто, якого вже немає. Місто, де розстріляні артилерією, танками та авіацією безлюдні багатоповерхівки стали нагадуванням про війну.
17 листопада, 16:34
Опінії
Все, що може усвідомити, верховний головнокомандувач — як читати промови з екрана та якби на когось у черговий раз образитися...
03 листопада, 12:24
Війна
На найбільш укріплених позиціях Донеччини українські захисники успішно відбивають атаки ворога. Росіяни прагнуть захопити Авдіївку.
31 жовтня, 11:01
Війна
Російські загарбники намагаються оточити багатостраждальну Авдіївку. Проте в їхньому тилу виникло невеличке логістичне ускладнення.
12 жовтня, 13:00