Полтавські тероборонівці мужньо обороняють Авдіївку

ВІЙНА
14.11.2023, 12:38
Полтавські тероборонівці мужньо обороняють Авдіївку
Фото: Facebook

Прямо зараз наші земляки відбивають російські штурми на Донеччині. Воїни 116 Окремої бригади Сил Територіальної оборони — справжні герої.

Такі відомості безпосередньо з передової на Авдіївському напрямку виклав головний редактор видання «Цензор.Нет» Юрій Бутусов. За його словами, після важких перших боїв, деякі окремі підрозділи 116 ОБр ТрО хоробро тримають займані позиції на фронті.

Своєю чергою, російські окупати понад місяць намагаються оточити Авдіївку: з Водяного на півдні та з Красногорівки на півночі. Полтавські тероборонівці якраз перебувають на північному фланзі Авдіївського гарнізону.

«На фото нижче — бронежилет санінструктора на позивний «Француз» зі 116-ї Полтавської бригади ТрО під Авдіївкою. «Француз» працює з піхотою безпосередньо на передовій, на його рахунку чимало врятованих побратимів, він не залишив товаришів попри важку контузію, і продовжив виконання завдання.

Варто зазначити, винятковий героїзм та боєздатність полтавських воїнів ТрО, після важких перших боїв. Так, деякі підрозділи 116-ї бригади героїчно тримають позиції на одному з напрямків головних ударів російської армії», — прокоментував ситуацію на передовій Юрій Бутусов.

Окремо слід додати, що окупаційно-терористичний контингент РФ не припиняє здійснювати штурмові дії на Східному фронті. Найгарячіше у Бахмуті, Авдіївці та Мар'їнці.

Полтавські тероборонівці мужньо обороняють Авдіївку_1
Читайте також:
Війна
На Східному фронті, як і 10 років тому, без суттєвих змін. Окупаційно-терористичний контингент РФ суне масою солдатів і техніки на Захід.
13 травня, 21:49
Війна
Окупаційно-терористичний контингент РФ робить несподівані територіальні успіхи у Донецькій області. Ворог стрімко просувається вперед.
29 квітня, 06:01
Війна
Російський загарбницький контингент планує вийти на оперативний простір у Донеччини до кінця квітня. Епіцентр подій — містечко Часів Яр.
14 квітня, 19:49
Війна
Писано по гарячих слідах, поки відхід Сил оборони України з Авдіївки не спогади, а реальність позаминулої ночі.
20 лютого, 07:16
Війна
Прохання до адептів паніки та посипання попелом голови: сидіть рівно, намотавши соплі на кулак! Сльози нашим захисникам не допоможуть.
16 лютого, 20:30
Війна
Промисловий населений пункт по сусідству з окупованим Донецьком майже 10 років чинить спротив російській агресії. Ситуація там напружена.
11 лютого, 10:26